A. Juškevičius per beveik 35 aikštelėje praleistas minutes savo komandai pelnė 9 taškus (3/7 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą perėmė kamuolį ir 6 kartus jį prarado - iš viso tai tik 3 naudingumo balai.

"Bayern" ekipoje rezultatyviai rungtyniavo Chevonas Troutmanas, surinkęs 12 taškų. Nihadas Djedovičius 11, Bryce'as Tayloras, Johnas Bryantas ir Yasinas Idibihi įmetė po 9 taškus.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Devinas Searcy, surinkęs 20, ir Darius Adamsas - 12.

Beno Veikalo ir Donato Zavacko atstovaujamas Bonos "Telekom Baskets" klubas (5/1) Vokietijos čempionate iškovojo penktąją pergalę paeiliui. Bonos klubas išvykoje 86:75 (15:12, 25:22, 21:18, 25:23) palaužė Oldenburgo "EWE Baskets" (4/1) krepšininkų pasipriešinimą.

B. Veikalas buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas - lietuvis per 30 aikštelėje praleistų minučių pelnė 21 tašką (4/6 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 10/10 baudų), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir dukart suklydo.

D. Zavackas prie komandos pergalės per 31 minutę pridėjo 11 taškų (1/4 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 3/5 baudos), atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei kartą prarado kamuolį.

"EWE Baskets" gretose išsiskyrė Dru Joyce'as, pelnęs 20 taškų, Juliusas Jenkinsas - 15, Robinas Smeuldersas - 12.

Nugalėtojams, be lietuvių, 15 taškų surinko Jaredas Jordanas, 13 - Ryanas Brooksas, 11 - Jamelas McLeanas.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.