Prieš šias rungtynes įvyko ir oficiali turnyro atidarymo ceremonija, kurią vainikavo Justino Dentmono atidarymo kalba.

Šeštadienį žalgiriečiai dėl pirmosios vietos A grupėje tiesioginėje dvikovoje susigrums su Prahos „USK Future Stars“ komanda. Čekai pirmąją turnyro dieną taip pat iškovojo dvi pergales. Vokiečius jie įveikė 68:49, o CSKA palaužė rezultatu 68:63. Žalgiriečių ir „USK Future Stars“ mačas „Žalgirio“ arenoje prasidės 16 val.

Kauno „Žalgirio“ jaunieji krepšininkai pavyzdingai pradėjo rungtynes su Vokietijos komanda. Puiki gynyba bei kauniečių snaiperių tolimi metimai šeimininkams mačo pradžioje sukrovė solidų pranašumą. Raimundas Žuklevičius pirmasis pataikė tritaškį, vėliau prie jo prisidėjo du įsmeigęs Kristupas Žemaitis, o Martynas Varnas dukart įkrovė iš viršaus bei realizavo trijų taškų vertės metimą – 17:2. Nesėkminga rungtynių pradžia neišmušė Liudvigsburgo ekipos iš vėžių, kuri sėkmingiau užbaigė kėlinį ir po pirmųjų dešimties minučių atsiliko dešimt taškų 18:8.

Antrajame ketvirtyje žalgiriečiai nebebuvo tokie pavojingi puolime, tačiau ir toliau demonstravo geležinę gynybą. Šeimininkų gretose Rokas Mažionis pataikė du dvitaškius, o po tolimo Mato Ragausko metimo bei M.Varno dviejų taškų persvara išaugo iki penkiolikos (29:14). Per likusį laiką aikštelėje pernelyg niekas nepasikeitė ir Tomo Masiulio auklėtiniai, įpusėjus rungtynėms, užtikrintai buvo priekyje – 34:21.

Po didžiosios pertraukos svečiai baltos vėliavos nekėlė ir sparčiai mažino atsilikimą. Nors po aukštaūgių Martyno Sajaus ir R.Mažionio metimų pranašumas siekė penkiolika taškų (36:21),vokiečiai atrado rezervų ir, surengę spurtą, pavojingai priartėjo – 38:31. Tuomet iniciatyvos ėmėsi puikiai šiame mače rungtyniaujantys R.Mažionis bei M.Varnas, po kurių taškų vėl buvo susigrąžinta dviženklė persvara (43:31). Ketvirčio pabaigoje didelių permainų neįvyko. Dviem taškais pasižymėjo R.Žuklevičius, taip leidęs „Žalgiriui“ prieš lemiamą kėlinį turėti dešimties taškų atsargą – 48:38.

Ketvirtajame kėlinyje Kauno komanda išlaikė įgytą persvarą. Prabėgus trims minutėms šeimininkų gretose taškus rinko vienintelis Justas Vazalis, taip išlaikęs saugų atotrūkį (53:43). Įnirtingai besipriešinę Liudvigsburgo krepšininkai didelės intrigos nesukūrė ir galutinai palūžo kėlinio pabaigoje, po sėkmingų M.Sajaus, M.Varno reidų bei penkių M.Ragausko taškų. Palaužę vokiečius kauniečiai įsirašė antrąją pergalę – 65:50.

„Žalgiris“: M. Varnas 15, M. Ragauskas, K.Žemaitis 8, M. Sajus 8 (10 atk. kam.) ir R. Mažionas po 8 taškus, R. Žuklevičius 7, J. Vazalis 7, V. Mitalauskas 2, I. Fiodorovas ir M. Echodas po 1 tašką.

„Porsche Basketball-Akademie“: J. Wimbergas 14 (8 atk. kam., 6 perimti kam.), M. Agva 12, R. Drijenčičius 7 taškai.