Šį sezoną LKL pusfinalio serija vyksta iki trijų pergalių. Pirmose rungtynėse Kauno sporto halėje žalgiriečiai nugalėjo varžovus 81:53, antrame mače išvykoje „Žalgiris“ taip pat buvo pajėgesnis rezultatu 91:58.

LKL reguliariame sezone „Juventus“ komanda su 24 pergalėmis ir 16 pralaimėjimų LKL turnyro lentelėje užėmė penktą vietą, o kauniečiai (36/4) buvo pirmi.

Kitame pusfinalyje iki trijų pergalių tarp Klaipėdos „Neptūno“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ kol kas lygu - 1-1.

„Žalgiris“ - „Juventus“ - 96:49 (24:18, 26:12, 26:9, 20:10), - serija 3-0.

„Juventus“: Saulius Kulvietis 12, Ovidijus Varanauskas 10, Nikita Barinovas 7, Vaidas Čepukaitis ir Rashaunas Enealas Broadusas po 6, Edgaras Stanionis 4, Simas Buterlevičius ir Valdas Dabkus po 2, Jaunius Davniukas 0 taškų (10:26 min.). Arvydas Šikšnius ir Egidijus Dimša nežaidė.

Rungtynių eiga:

„Žalgirio“ starto penketas: Willas Chery, Artūras Milkanis, Jamesas Andersonas, Paulius Jankūnas, Robertas Javtokas.

„Juventus“ starto penketas: Rashaunas Broadusas, Simas Buterlevičius, Saulius Kulvietis, Vaidas Čepukaitis ir Nikita Barinovas.

Pirmus taškus pelnė P. Jankūnas (2:0) ir žalgiriečiai greitai atitrūko (8:2, po 3 min.). Uteniškių gretose trūko dviejų starto penketo žaidėjų - kapitono Arvydo Šikšniaus ir Egidijaus Dimšos. Netrukus „Juventus“ ekipa priartėjo (8:7). A. Milaknio (3-tšk.) ir W. Cherry (2-tšk.) metimais kauniečiai vėl pabėgo - 13:7. W. Cheery pataikė dar vieną aikštės šeimininkų tritaškį (16:9). „Žalgiris“ ir toliau diktavo savo sąlygas (20:13, 22:15, 24:18). Po pirmų 10 min. Kauno ekipa pirmavo - 24:18.

Antras ketvirtis prasidėjo Siimo-Sanderio Vene taikliomis baudomis (26:18). Uteniškiai kurį laiką dar nenorėjo paleisti varžovų, kol po Artūro Gudaičio metimo su pražanga skirtumas tapo dviženklis - 34:23. „Žalgiriui“ ir toliau priklausė iniciatyva (38:25, 41:25). Deficitui išaugus iki 16 taškų, Dainius Adomaitis paprašė minutės pertraukėlės. Po jos tritaškiais apsikeitė R. Broadusas ir Darius Songaila (43:28). Po A. Milaknio tolimo metimo ir J. Andersono baudų komandas jau skyrė 22 taškai (50:28). Po 20 min. žaidimo „Žalgiris“ buvo įgijęs akivaizdžią persvarą - 50:30.

Trečias ketvirtis prasidėjo rezultatyvia kova, kurioje dominavo puolimas (6:3, 56:33). Rungtynių scenarijus nesikeitė (60:37, 64:37). Netrukus techninėmis pražangomis buvo nubausti Valdas Dabkus ir A. Gudaitis. Žalgirietis, pagal Gintaro Krapiko taisykles, turėjo palikti aikštę ir atsarginių suolelį (66:37). Kėlinio viduryje kauniečiai jau ėmė negailestingai triuškinti svečius iš Utenos (72:39). Po 30 min. lengvo pasivaikščiojimo „Žalgirio“ pergalė jau nekėlė abejonių - 76:39.

Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas, todėl „Žalgiris“ ramiai artėjo prie pergalės (82:42, 84:44). Intriga buvo tik viena: ar kauniečiai pelnys 100-ąjį tašką? Rungtynių pabaigą papuošė R. Javtoko tritaškis. „Žalgiris“ nugalėjo 96:49 ir 22-ą kartą istorijoje pateko į LKL finalą.