Be viso savo starto penketo, išskyrus Joshą Giddey, žaidę Čikagos „Bullskrepšininkai (1-2) svečiuose 107:111 (34:24, 34:35, 15:32, 24:20) nusileido Milvokio „Bucks“ ir patyrė trečią nesėkmę per keturis mačus.

Besibaigiant pirmajam kėliniui 20-metis lietuvis greitajame puolime įkrovė iš viršaus per patį Giannį Antetokounmpo ir dar su jo pražanga bei įkvėpė saviškius spurtui, po kurio „Buliai“ pirmavo dviženkle persvara – 34:24.

Iniciatyvą savo rankose čikagiečiai išlaikė iki ilgosios pertraukos (68:59), tačiau iškart po jos pralaimėjo atkarpą net 0:15 ir prarado susitikimo kontrolę – 70:74.

Ketvirto kėlinio viduryje M. Buzelis užsidirbo šeštą pražangą ir prisėdo ant atsarginių suolo, o „Bucks“ atsilaikė ir džiaugėsi pergale.

Iš viso per 22 minutes, praleistas aikštelėje, Matas pasižymėjo 15 taškų (2/4 dvitaškiai, 3/9 tritaškiai, 2/3 baudos), 2 atkovotais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais, 1 klaida ir 6 pražangomis.

Lietuvos rinktinės puolėjas savo komandoje atliko daugiausiai metimų (13) ir buvo antras pagal rezultatyvumą.

16 taškų surinko lygos antrametis Adama Sanogo (15 atk. kam.), 15 – Talenas Hortonas Tuckeris. J. Giddey pridėjo 12 taškų.

Nugalėtojams G. Antetokounmpo parūpino 24 (10 atk. kam.), o Damianas Lillardas – 20 taškų (9 rez. perd.).

„Buliams“ dar liko du kontroliniai testai – namuose su Minesotos „Timberwolves“ ir Klivlando „Cavaliers“, o naująjį sezoną jie oficialiai pradės spalio 24 dieną išvykoje su Naujojo Orleano „Pelicans“.

Tuo metu Vašingtono „Wizards“ (1-3) vyrukai neturėjo jokių šansų varžovų teritorijoje – net 92:131 (20:28, 26:27, 24:34, 22:42) neprilygo Bruklino „Nets“ pajėgoms.

Tiesa, „Burtininkams“ šį kartą nepadėjo jėgas pataupęs ir sportinės aprangos nė nevilkėjęs Jonas Valančiūnas.

Jordanas Poole’as sukrapštė 13 taškų.

Camas Thomasas sumetė 17, o Shake’as Miltonas – 16 taškų.

JAV sostinės atstovams beliko viena repeticija – akistata namuose su Niujorko „Knicks“, o naujasis sezonas bus atidarytas spalio 25 d. dvikova taip pat savo aikštėje su dabartiniais NBA čempionais Bostono „Celtics“.