Po to, kai per paskutinius penkis mačus vidutiniškai rinko po 52,2 taškus, o viename suvertė net 61 tašką, šį kartą J. Hardenas kiek pristabdė arklius ir pagal savo standartus surengė nebe tokį išraiškingą pasirodymą – finišavo su 35 taškais ir pratęsė 30+ pelnytų taškų seriją jau iki 22 susitikimų iš eilės.

Be to, Jamesas netikėtai tapo gynybos žvaigžde, kai lemiamos atakos metu uždengė „Raptors“ lyderį Kawhį Leonardą, kurio tritaškis, galėjęs išplėšti pergalę svečiams, net nelietė lanko.

Toronto ekipa beveik sugebėjo panaikinti 14 taškų deficitą, kuriuo atsiliko iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti mažiau nei 3 min. (115:101).

„Rockets“, į kurių gretas jau artimiausiose rungtynėse turėtų sugrįžti Chrisas Paulas, Vakaruose kol kas grumiasi dėl ketvirtos, o „Raptors“, laukiantys pasveikstančio JV, Rytuose – dėl antros pozicijos.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 35 (6/12 dvitaškiai, 2/13 tritaškiai, 15/15 baudos), Ericas Gordonas 24 (2/13 tritaškiai), Kennethas Fariedas 21 (14 atk. kam.), P.J. Tuckeris 18, Austinas Riversas 13 taškų (1/7 tritaškis).

„Raptors“: Kawhi Leonardas 32 (8/13 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 7/7 baudos), Danny Greenas (6/10 tritaškiai) ir Pascalis Siakamas (12 atk. kam.) po 22, Serge'as Ibaka 12 (14 atk. kam.), Normanas Powellas 10, Kyle'as Lowry 9 taškai (11 rez. perd.).

Absoliutūs NBA lygos lyderiai Milvokio „Bucks“ (35/12) su Gianniu Antetokounmpo savo aikštėje vos neprisižaidė: Viskonsino valstijos atstovai tik po galingo finišo 108:99 (22:27, 30:27, 24:33, 32:12) palaužė Šarlotės „Hornets“ (23/25) ekipą.

Prieš ketvirtą kėlinį svečiai pirmavo dviženkliu skirtumu (76:87), tačiau Giannis vienas pat per lemiamą ketvirtį sumetė daugiau taškų (14) nei visa varžovų komanda ir „Bucks“, laimėję atkarpą net 32:12, šventė jau šeštą pergalę iš eilės.

G. Antetokounmpo iš viso pelnė 34 taškus (14/19 dvitaškiai, 6/8 baudos), atkovojo 14 kamuolių ir blokavo 3 varžovų metimus.