Dabartiniai lygos čempionai mačo likimą nusprendė per tris kėlinius ir trečiojo pabaigoje pirmavo 25 taškų skirtumu – 107:82.

Greggo Popovichiaus auklėtiniai patyrė jau 12-ą nesėkmę iš eilės. Tai – trečia ilgiausia pralaimėjimų serija per visą klubo gyvavimo istoriją: pernai buvo suklupta net 16, o 1988-1989-ųjų sezone – 13 kartų paeiliui.

Nugalėtojus į priekį vedė dusyk lygos MVP Nikola Jokičius, kuris per 34 minutes sukaupė 39 (17/29 dvitaškių, 5/5 baudos), 11 nusiimtų kamuolių, 9 rezultatyvius perdavimus ir 5 klaidas.

25 taškus pridėjo Michaelas Porteris, 20 – Reggie Jacksonas.

„Nuggets“ vertėsi ne tik be traumuoto Jamalo Murray'aus, bet ir be susižeidusio Aarono Gordono.

Teksasiečių gretose ryškiausias buvo 19-metis naujokas Victoras Wembanyama. Gynyboje aktyviai darbavęsis jaunuolis per 25 min. sumetė 22 taškus (5/12 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 6/7 baudos), atkovojo 11, o perėmė 6 kamuolius, blokavo 4 varžovų metimus ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

19 taškų sukrapštė Devinas Vassellas.

Įspūdinga kova virė Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje, kur vietos „Knicks“ (9-7) vyrai apmaudžiai 113:116 (22:34, 34:20, 36:31, 21:21) nusivilo prieš Finikso „Suns“ (11-6).

Taškas į tašką vykusiame susirėmime viskas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis.

Likus kiek daugiau nei 1 sek. Devinas Bookeris smeigė sudėtingą tritaškį per rankas, o jam atsakyti mėginęs Jalenas Brunsonas buvo netikslus.

Šeimininkams J. Brunsonas surinko 35 (10/15 dvitaškių, 5/10 tritaškiai, 0/2 baudų, 8 rez. perd.), o Juliusas Randle'as – 28 taškus.

Svečiams, kuriems nepadėjo nei Kevinas Durantas, nei Bradley Bealas, D. Bookeris parūpino 28 (11 rez. perd.), o Ericas Gordonas – 25 taškus (6/9 tritaškiai).