Beveik visas rungtynes vyko atkakli ir lygi kova, bet jų pabaigoje išryškėjo „Karalių“ pranašumas. Ketvirtame kėlinyje sužaidus 7 minutes rezultatas buvo lygus 110:110, tačiau paskutinę atkarpą svečiai laimėjo 19:10 ir iškovojo dar vieną pergalę.

Paskutinėmis minutėmis aikštėje dominavo „Kings“ lyderiai – De’Aronas Foxas surinko 8, Domantas Sabonis pridėjo 6 taškus, o septintą nesėkmę iš eilės patyrusi „Spurs“ komanda tinkamų atsakymų neberado.

Rezultatyviausiai žaidęs D. Foxas per 41 minutę į „Spurs“ krepšį sukratė net 43 taškus (9/13 dvit., 5/11 trit., 10/13 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. „Kings“ įžaidėjo karjeros rezultatyvumo rekordas – 44 taškai.

Galingai pasirodė ir D. Sabonis. „Kings“ vidurio puolėjas aikštėje praleido 35 minutes, pelnė 27 taškus (7/10 dvit., 2/3 trit., 7/8 baud.), atkovojo 14 kamuolių, išdalino 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovų metimą ir keturis kartus suklydo.

Šeimininkų komandoje ryškiai žibėjo Viktoras Wembanyama. Pirmuoju šaukimu 2023 m. NBA naujokų biržoje pakviestas 19-metis prancūzas įmetė 27 taškus (10/18 dvit., 2/8 trit., 1/1 baud.) ir atkovojo 9 kamuolius.

„Spurs“: Zachas Collinsas 28, Viktoras Wembanyama 27 (9 atk. kam.), Keldonas Johnsonas 21.

„Kings“: De’Aronas Foxas 43 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Domantas Sabonis 27 (14 atk. kam., 7 rez. perd.), Malikas Monkas 20 (8 rez. perd.).

Kitas rungtynes „Kings“ žais naktį iš sekmadienio į pirmadienį su Dalaso „Mavericks“, o „Spurs“ šeštadienį susitiks su Memfio „Grizzlies“.