Pirmoje rungtynių pusėje varžovus tiesiog triuškinę (85:52) „Elniai“ po didžiosios pertraukos susidūrė su rimtais sunkumais ir turėjo kautis iki pat finalinės sirenos – „Ristūnams“ buvo pavykę priartėti iki 131:124.

Visgi tuo, kad pergalė neišsprūstų iš rankų, pasirūpino G. Antetokounmpo. Graikas surinko 41 tašką (14/22. dvitaškių, 2/7 tritaškiai, 7/18 baudos), 12 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Beje, Giannis ketvirtame kėlinyje pasižymėjo ir įspūdingu dėjimu, kai greitos kontratakos metu sugrūdo kamuolį iš viršaus per Oshae Brissettą.

Jrue Holiday'us pridėjo 20 (9 rez. perd.), o Khrisas Middeltonas – 17 taškų.

Indianos atstovams Mylesas Turneris sukaupė 24, Buddy Hieldas – 22, o Bennedictas Mathurinas – 21 tašką.

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį „Bucks“ savo arenoje egzaminuos Naujojo Orleano „Pelicans“ vyrukus ir Joną Valančiūną.

Laimėjimu džiaugėsi ir titulą ginantys San Fransisko „Golden State Warriors“ (25-24), kurie namuose 129:117 (34:36, 29:26, 35:32, 31:23) susitvarkė su Toronto „Raptors“ (22-28).

„Karius“ į priekį vedė Stephenas Curry, sušveitęs 35 taškus (9/13 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 5/5 baudos) ir iškišęs 11 rezultatyvių perdavimų.

Nedaug nuo jo atsiliko ir Klay'us Thompsonas, finišavęs su 29 taškais (5/10 dvitaškiai, 6/14 tritaškiai, 1/1 bauda).

„Raptors“ gretose išsiskyrė Fredas VanVleetas, įskraidinęs 28 (5/10 tritaškiai, 10 rez. ped.), ir Scottie Barnesas, pasiūlęs 24 taškus.