„Karaliai“ (5-4) namuose užtirkintai 132:120 (33:25, 35:35, 42:29, 22:31) pranoko Klivlando „Cavaliers“ (4-6) ekipą.

Šeimininkų gretose per plauką nuo antrojo iš eilės šiame sezono trigubo dublio liko Domantas Sabonis. Lietuvis surinko 23 taškus (7/8 dvitaškiai, 1/2 tritaškis, 6/11 baudos), 9 atkovotus kamuolius ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 1 minutę D. Sabonis buvo pakeistas, nes rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus, ir taip neteko galimybės sumedžioti trigubą dublį.

Galingai grįžęs D. Foxas sušveitė 28 (6 rez. perd.), Keeganas Murray'us – 25 (5/8 tritaškiai), o Kevinas Huerteris – 20 taškų (6/9 tritaškiai).

Treneriui Mike'ui Brownui, savo laiku dirbusiam ir su kitais dviem lietuviais – Žydrūnu Ilgausku bei Martynu Andriuškevičiumi, tai buvo 400-oji karjeros pergalė.

„Kavalierių“ neišgelbėjo 22 Donovano Mitchello pelnyti taškai (7/21 metimai iš žaidimo). 21 tašką svečiams pridėjo Carisas LeVertas, 19 – Maxas Strusas (5/9 tritaškiai).

Sėkmingą seriją žaidžiantys „Kings“ pakilo į pirmąjį Vakarų konferencijos šešetą.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį jie lankysis Los Andžele, kur mes iššūkį vieniems savo tiesioginių konkurentų vietos „Lakers“ (5-5) su LeBronu Jamesu ir Anthony Davisu priešakyje.

Kituose trijuose mačuose savo santykius aiškinosi Rytų konferencijos atstovai.

Bostono „Celtics“ 114:98 įveikė Niujorko „Knicks“, Toronto „Raptors“ 111:107 – Vašingtono „Wizards“, o Milvokio „Bucks“ 118:109 – Čikagos „Bulls“.

Giannis Antetokounmpo suvertė 35 taškus (11 atk. kam.), o štai Damianas Lillardas svaidė plytas – 12 taškų (2/8 dvitaškiai, 1/9 tritaškis, 5 klaidos).