Likus žaisti beveik 7 minutes „Bulls“ pirmavo 99:92, bet tada „Pacers“ laimėjo atkarpą 11:0 ir išsiveržė į priekį (103:99).

Šeimininkai likus 30 sekundžių išlygino rezultatą – 105:105. Netrukus Darrenas Collisonas pataikė dvitaškį, o per likusias 18 sekundžių abu „Bulls“ bandymai tikslo nepasiekė.

D. Sabonis per 21 minutę pelnė 9 taškus (1/4 dvitaškiai, 7/8 baudos metimai), atkovojo 3, perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Lietuvio pasirodymas baigėsi ketvirtojo kėlinio viduryje, kai jį pakeitė Mylesas Turneris.

„Pacers“ (6/3): Victoras Oladipo 25 (14 atkovotų kamuolių), Mylesas Turneris 18, Darrenas Collisonas 14, Tyreke'as Evansas 13 taškų.

„Bulls“ (2/7): Antonio Blakeney'us 22, Zachas LaVine'as 20, Justinas Holiday'us 19, Jabaris Parkeris bei Wendellis Carteris po 11 taškų.

„Pacers“ Rytų konferencijoje užima ketvirtąją poziciją, o „Bulls“ – 13-ąją.