Susitikimo pradžia sėkmingiau susiklostė Čikagos komandai, kuriai pirmą kartą vadovavo atleistą Fredą Hoibergą vyriausiojo trenerio poste pakeitęs buvęs jo asistentas Jimas Boylenas. Tris NBA čempionų žiedus dirbant Rudy Tomjanovičiaus ir Greggo Popovičiaus asistentu iškovojusio specialisto auklėtiniai įpusėjus pirmam kėliniui pirmavo rezultatu 12:6.

Po pirmosios Nate‘o McMillano paprašytos pertraukėlės sąlygas aikštėje diktuoti ėmėsi arenos šeimininkai. Bojano Bogdanovičiaus vedami „Pacers“ pelnė 15 taškų be atsako ir persvėrė rezultatą savo naudai. Visgi „Bulls“ sugebėjo stabilizuoti žaidimą, o antro kėlinio pradžioje patys spurtavo 15:2 ir dar kartą išsiveržė į priekį.

Apylygė pirmoji rungtynių pusė itin nesėkmingai susiklostė Domantui Saboniui. Nuo atsarginių žaidėjų suolo pakilęs lietuvis iki ilgosios pertraukos prametė visus tris iš žaidimo atliktus metimus ir nesugebėjo pelnyti nė taško.

Visiškai kitokį žaidimą Domas demonstruoti ėmė trečiojo kėlinio pabaigoje. Sėkmingai dėl atšokusių kamuolių kovojęs aukštaūgis pelnė pirmuosius savo taškus, o ketvirtame kėlinyje taiklių dvitaškių serija įžiebė „Pacers“ spurtą 16:6. Po šios atkarpos Indianos krepšininkai nebeišleido iniciatyvos iš savo rankų ir šventė pelnytą pergalę.

Viso 28 rungtynes aikštėje praleidęs Sabonis per jas surinko 9 taškus (4/8 met., 1/2 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvius perdavimus, 3 perimtus kamuolius, bloką ir keturias klaidas. Per pastarąsias dvejas rungtynes Domantas viso prarado net 11 kamuolių.

Tik vieno taško iki dvigubo dublio šiąnakt pritrūkęs lietuvis pagal šį statistinį rodiklį pirmauja tarp visų lygos atsarginių krepšininkų. Sabas šiame sezone jau surinko 9 dvigubus dublius ant atsarginių žaidėjų suolo pradėtose rungtynėse bei vieną susitikime, kurį pradėjo starto penkete.

Čikagos komandą į priekį vedė antrąsias sezono rungtynes žaidęs suomis Lauri Markkanenas. Dėl alkūnės traumos daugiau nei ketvirtadalį sezono praleidęs europietis šiąnakt išmetė net 13 tolimų metimų, o pataikytų tritaškių kiekiu tik minimaliai nusileido visai „Pacers“ ekipai.

„Pacers“: Darrenas Collisonas 23 (6/7 met., 8 atk. kam.), Mylesas Turneris 18 (11 atk. kam., 5 blk.), Bojanas Bogdanovičius 14, Tyreke‘as Evansas 10 taškų.

„Bulls“: Lauri Markkanenas 21 (5/13 trit., 10 atk. kam.), Justinas Holiday 15, Zachas LaVine‘as 13 (9 rez. perd.), Wendellis Carteris (13 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Jabari Parkeris po 12, Cameronas Payne‘as 10 taškų.

Artimiausias rungtynes „Pacers“ naktį iš penktadienio į šeštadienį žais Orlande, kur jų laukia dvikova su vietos „Magic“ klubu.