Laimei, tai – dar tik ikisezoninės rungtynės, tačiau Vašingtono „Wizards“ buvo sutriuškinti antrą kartą iš eilės.

JAV sostinės atstovai Niujorke 94:117 (22:19, 17:35, 20:32, 35:31) neprilygo vietos „Knicks“ krepšininkams.

Mačo nugalėtojai paaiškėjo per antrą ir trečią kėlinius, kuriuos šeimininkai laimėjo net 67:37.

Starto penkete pasirodęs 32-ejų metų J. Valančiūnas per 19 minučių sukrapštė 4 taškus (2/4 dvitaškiai, 0/2 tritaškių), 4 atkovotus kamuolius ir 2 rezultatyvius perdavimus, bet 3 sykius suklydo ir 5 prasižengė bei buvo minusinis (-6 naud. balai).

Be to, Jonui būnant aikštėje jo komanda varžovams nusileido net 28 taškų skirtumu. Tai – prasčiausias rodiklis tarp visų.

Burtininkai“ iš viso pradangino net 30 kamuolių, o „Knicks“ – tik 8-is.

Vašingtono ekipai Kyshawnas George’as ir Corey Kispertas surinko po 14, o antrasis šių metų NBA naujokų biržos šaukimas prancūzas Alexas Sarras – 12 taškų (9 atk. kam., 3 blokai).

Niujorkiečius į priekį vedė Karlas-Anthony Townsas su 25 (12 atk. kam.) ir Jalenas Brunsonas su 23 taškais.

Pirmame kontroliniame mače „Wizards“ taip pat išvykoje 98:125 neatsilaikė prieš Toronto „Raptors“.

Primename, kad J. Valančiūnui tai – jau ketvirta darbovietė per NBA karjerą: ją jis 2012 m. pradėjo „Raptors“, kai buvo pašauktas penktuoju numeriu. Vėliau uteniškis buvo išmainytas į Memfio „Grizzlies“ (2019-2021 m.), o tada žaidė Naujojo Orleano „Pelicans“ (2021-2024 m.).

Paskutiniais metais lietuvis per 23 minutes vidutiniškai rinko po 12,2 taško ir 8,8 atkovoto kamuolio.

Naująjį reguliarųjį NBA sezoną „Wizards“ pradės spalio 25 dieną rungtynėmis namuose su titulą ginsiančiais Bostono „Celtics“ vyrais.