Visgi, po pertraukos kanadiečiai įjungė aukštesnę pavarą ir įveikė Luca Banchi auklėtinius net 101:75 (13:23, 30:19, 24:15, 34:18).

Pirmame ketvirtyje kanadiečius gynyboje sukaustę latviai dominavo ir po pirmųjų 10 minučių turėjo dviženklę persvarą (23:13).

Kanadiečiai antrame kėlinyje perėmė iniciatyvą ir prieš pertrauką persvėrė rezultatą – 43:42.

Po pertraukos kanadiečiai spurtavo 10:2 ir įgijo 9-ių taškų persvarą (53:44).

L. Banchi paprašė minutės pertraukėlės ir po jos latviai pavijo varžovus (55:54).

Shai Gilgeous-Alexanderio vedami kanadiečiai vėl surengė kelias tikslias atakas paeiliui ir prieš lemiamą ketvirtį atitrūko dviženkliu pranašumu – 67:57.

Ketvirtame kėlinyje kanadiečiai tik tolo ir atgal nebesižvalgė: puolime strigę latviai patyrė nesėkmę 75:101.

Tiek Kanada, tiek Latvija keliauja į antrą etapą ir jame susikaus su G grupės pajėgiausiomis rinktinėmis.

Jų gretose tikrai bus Ispanija, dėl paskutinio kelialapio į antrą etapą G grupėje pretenduoja Brazilija bei Dramblio Kaulo Krantas.

Kanada: Shai Gilgeous-Alexander 27, RJ Barrett 22, Kelly Olynyk 15, Nickeil Alexander-Walker 14 taškų.

Latvija: Andrejus Gražulis 16, Rodionas Kurucas 14, Artūras Žagaras 11 taškų.