Jordanija likus 17 sek. atsiliko 78:83, tačiau kūrė stebuklą ir išplėšė pratęsimą.

Iš toli atakavęs Rondae Hollisas Jeffersonas išprovokavo pražangą ir pataikė 3 baudų metimus.

Prie baudų metimo linijos siųstas Izayah Le'afa pataikė metimus ir didino Naujosios Zelandijos pranašumą (85:81). Tas pats R. Jeffersonas kitoje atakoje pataikė tritaškį su pražanga bei po tikslaus baudos metimo išlygino rezultatą (85:85).

Visgi, pratęsime daugiau jėgų ir patirties turėjusi Naujoji Zelandija laimėjo 95:87 bei iškovojo pirmą pergalę.

Kitose turo rungtynėse ši rinktinė susikaus su Graikija, tikėtina, čia spręsis bilieto į kitą etapą likimas. Būtent su C grupės dviem stipriausiomis rinktinėmis Lietuva susitiks antrame čempionato etape.

Naujoji Zelandija: Izayah LE'AFA 23, Shea Ili 15, Finn Delany 14, Yannick Wetzell 13 taškų.

Jordanija: Rondae Hollisas Jeffersonas 39, Freddy Ibrahim 22, Ahmad Dwairi 19 taškų.

Pirmose rungtynėse Jordanija 71:92 turėjo pripažinti Graikijos pranašumą.

Standings provided by Sofascore

Pirmą perglę G grupėje iškovojo Dramblio Kaulo Kranto rinktinė (1/1), kuri po dramatiškos kovos 71:69 (15:20, 22:15, 17:21, 17:13) palaužė Irano (0/2) rinktinę.

Likus 13 sek. Arsalan Kazemi dvitaškiu išvedė Iraną į priekį (69:68).

Solo Diabate išprovokavo Mohammad Amini pražangą, o su tuo nesutikusiam Irano strategui Hakanui Demirui skirta techninė pražanga.

S. Diabate realizavo tris baudų metimus ir išvedė Dramblio Kaulo Krantą į priekį (71:69).

Paskutinė Irano ataka nebuvo rezultatyvi ir pergalę šventė afrikiečiai.

Teisėjų trejete dirbo ir lietuvis Gvidas Gedvilas.

Paskutiniame ture trečiadienį Iranas susitiks su Ispanija, afrikiečiai – su brazilais.

Dramblio Kaulo Krantas: Nisre Zouzoua 17, Amadou Sidibe ir Maxence Dadiet po 10 taškų.

Iranas: Behnam Yakhchali 19, Mohammad Amini 15, Hamed Ehaddadi 9 taškai.