Maždaug 50-ies Rusijos menininkų, įskaitant V. Kandinskį, Kazimirą Malevičių ir Aleksandrą Rodčenką, paveikslai nuo gruodžio mėnesio buvo eksponuojami Seulo centre, Sejongo meno muziejuje. Tačiau po Rusijos invazijos į Ukrainą vasarį Vakarų šalys, įskaitant JAV ir Europos Sąjungą, įvedė Maskvai precedento neturinčias sankcijas. Paroda Seule baigėsi sekmadienį, tačiau paveikslai įstrigo Pietų Korėjos sostinėje, nes dėl Maskvai paskelbtų sankcijų sustabdytos bet kokios skrydžio galimybės, naujienų agentūrai AFP sakė vienas organizatorių.
Pasak organizatorių, meno kūrinius parodai paskolino keturios Rusijos institucijos, įskaitant Nižnij Novgorodo valstybinį dailės muziejų ir Jekaterinburgo dailės muziejų. „Darbai ruošiami grąžinti, bet šiuo metu skrydžiai blokuojami dėl karo Ukrainoje, – naujienų agentūrai AFP sakė organizatoriai. – Nors kol kas nieko nepatvirtinta, Rusija ieško būdo, kaip juos priimti ne oro keliu“.
Tarp paveikslų yra V. Kandinskio „Improvizacija 4“ (1909 m.) ir K. Malevičiaus „Suprematizmas“ (1915–1916 m.), taip pat Michailo Larionovo „Žydų Venera“ (1912 m.).