Paklausta, ar sunkūs paruošiamieji darbai visų nenuvargino, D. Aukselienė tikino, kad tai buvo ne nuovargis, o kūrybinis procesas, kurio buvo labai pasiilgę. „Turėjome galimybę dirbti. Labai to trūko per pandemiją. Po to, kai mes galėjome normaliai dirbti – atsirado kūrybinis įkvėpimas, mes gerai pasiruošėme“, – sakė ji.
Choro vadovė tikino su kolektyvu labai pasigedę kontaktinio darbo. „Vaikai netgi pasakojo, kad atėję į pirmąsias repeticijas ir išgirdę daugiabalsį dainavimą – tiesiog drebėjo nuo to grožio. Kai gali girdėti tik vieną balsą per kompiuterį, ir kai gali dainuoti šešiais balsais, gyvai sustojus – tai motyvuoja. Buvome vieningi, matyt, visa tai ir nulėmė rezultatą. Dabar kaip tik išėjome iš ambasados Briuselyje – visi susižavėję, sakė, kad esame patys geriausi ambasadoriai, kokie tik gali būti. Prisipažino verkę, toks gražus buvo mūsų atlikimas...“, – ambasadoje išgirstais komlimentais džiaugėsi D. Aukselienė.
Ji pastebėjo, kad vaikai šiuo pakilimu tiesiog gyvena. „Kai užlipus ant scenos leidžiamas himnas, pakeliama Lietuvos vėliava – labai svarbus momentas. Buvo daug daug ašarų“, – prisiminė laimėjimo akimirką D. Aukselienė.
„KIVI“ choro pasirodyme dainavo 12–17 metų merginos. „KIVI“ – vaikų ir jaunimo choras, dainuojantis populiariąją muziką ir džiazą a cappella stiliumi. Choras visuomet į savo programą įtraukia sutartines. „KIVI“ atliko Linos Kairytės kūrinį „Turėja liepa“, George Gershwin (muzika) ir Ira Gershwin (žodžiai) dainą „Embraceable You“, Onutės Narbutaitės kūrinį „Vasara“ ir Per Norgard kūrinį.
„World Choir Games“ – didžiausias pasaulyje chorų konkursas, kuris remiasi olimpiniais idealais. Pasaulio chorų žaidynės – tarptautinis chorų festivalis, vykstantis kas dvejus metus skirtinguose žemynuose.