Įsigytas bilietas sukėlė įtarimų
Žiūrovas šiuokart pasielgė apdairiai, – įtardamas, kad bilietas padirbtas, kreipėsi į teatro kasą, prašydamas patikrinti, ar jo bilietas tikras.
Žiūrovas teatro atstovams pasakojo, kad bilietą pirko internetu, rado pasiūlymą feisbuko grupėje „Bilietai: ieškau, parduodu, keičiu“.
„Yra žmonių, kurie perparduoda bilietus. Šitas atvejis unikalesnis tuo, kad perpardavinėtojas kalbėjo angliškai, užrašai ant bilieto – taip pat anglų kalba. Dar vienas keistesnių momentų, kad į spektaklį, kuris be titrų anglų kalba“, – atpažįstamumo ženklus vardijo S. Jurėnė ir pridūrė, kad visgi perkant ne iš oficialių platformų reikia būti ypač atidiems. Ypač į populiarius spektaklius tokius kaip „Panika“, „Palata“, „Kai mes būsime jauni“, į kuriuos bilietai dingsta akimirksniu.
Ragino sekti teatro naujienas, užsisakyti naujienlaiškį
Deja, į šiuos spektaklius, S. Jurėnė pažymėjo, bilietų jau nebėra – išparduoti iki kovo mėnesio, iki kol vyks spektaklis.
Bilietus į pavasario repertuaro spektaklius, S. Jurėnė sakė, bus galima įsigyti maždaug sausio mėnesio pabaigoje. Ji ragino sekti teatro naujienas, užsisakyti naujienlaiškį.
„Pirmieji žiūrovai jau turi savo taktikas, kaip gauti bilietus, – seka, budi, laukia. Galiausiai, galima prieš spektaklį užeiti į teatrą arba pasiskambinti, pasiklausti, galbūt kažkas ateiti negalės“, – rekomendacijomis, kaip įsigyti nepadirbtą bilietą dalinosi S. Jurėnė.
Na, ir paprasčiausias būdas – ieškoti kitų spektaklių, kurie, anot S. Jurėnės, tikrai gali būti įdomūs, patrauklūs, ir bilietai – dar neišparduoti.
NKDT informuoja, kad bilietus į spektaklius saugu įsigyti oficialiame teatro internetiniame puslapyje, taip pat teatro kasoje.