Pirmiausia aukciono rengėjai kviečia atkreipti dėmesį į mažųjų formatų kolekciją. Čia galima atrasti A. Žmuidzinavičiaus, A. Savicko, J. A. Stankevičiaus-Stankaus, J. Čeponio tapybos miniatiūras, A. Petrulio piešinius. Žiemos aukcione puiki proga išvysti ir į atskirą rinkinį sutelktą žiemos peizažų kolekciją. Čia dominuoja baltos, pilkos ir mėlynos spalvų tonų gradacijos.
Atskira rubrika skirta Vytautui Ciplijauskui. Dailininkas – Valstybinės premijos bei Vyriausybės meno premijos laureatas, apdovanotas LDK Gedimino ordino Karininko kryžiumi. Svarbiausia tapytojo kūrybos sritis – portretas. Būtent portretuose atsiskleidžia ypatinga dailininko meistrystė, pajauta, humanistinės pažiūros, žvilgsnis į vidinę žmogaus sandarą. Vilniaus aukciono ekspozicijoje bus galima pamatyti tapytojo 1986 m. sukurtą „Dailininko Vytauto Petravičiaus portretą“. Ne ką mažiau įdomūs ir kiti autoriaus kurti žanrai, pavyzdžiui, peizažai, taip pat eksponuojami aukcione.
Aukcionas taip pat prisimena lietuvių išeivijos tapytoją Praną Gailių (1928-2015). P. Gailius kūrė Prancūzijoje, parodas rengė ne tik Lietuvoje ar Paryžiuje, bet ir Vokietijoje, JAV, Japonijoje ir kt. Dailininko kūryba buvo veikiama įvairių įtakų: Rytų meno, lietuvių liaudies kultūros, modernistų meno, kas žymėjo platų kūrėjo akiratį. Ieškodamas unikalios išraiškos formos ne tik tapė, bet ir kūrė skulptūrą, grafiką, koliažus. Vilniaus aukcione dailininkui In memoriam skirtoje rubrikoje eksponuojami abstraktūs tapybos darbai iš ciklų „Jautrus paviršius“ ir „Šešėlio aukštuma“.
Be minėtų dailininkų aukcione galima atrasti Vytauto Povilaičio – vieno iš lietuvių abstrakcijos pradininkų, ankstyvuosius kūrybos darbus. Juose, dar dominuojant vaizduojamajam pradui, užfiksuoti pajūrio peizažai. Taip pat, lankytojai turės progą pamatyti, matyt, ekspresyviausio lietuvių tapytojo Rimvido Jankausko-Kampo diptiką „Feniksas Tu“, Leopoldo Surgailio paveikslą „Mitologinis personažas“ ar Jono Švažo „Žalią peizažą su mergaite“. Pirmą kartą aukcione pristatomas Česlovas Lukenskas.
Aukcione pristomų kūrinių kainos prasideda nuo 50 eurų. Visgi brangiausiai įkainoto kūrinio vertė siekia beveik 18 tūkst. eurų. Tai – Antano Gudaičio 1980 m. sukurtas aliejinės tapybos darbas „Veidas ir gėlės“.