2020 m. gegužės 10 d. šis šuo buvo rastas bepriežiūris, įbėgęs į parduotuvę. Šunį priglaudę žmonės kreipėsi į VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvas” ir skelbimų pagalba buvo rasta šuns šeimininkė. Liudininkės teigimu, šuo neapsidžiaugė pamatęs šeimininkę. 2020 m. gegužės 22 d. šuo ir vėl buvo užfiksuotas bepriežiūris, o birželio 20 d. jis ne tik eilinį kartą lakstė be priežiūros, bet ir pateko į veterinarijos kliniką „VETA“, iš kur buvo perduotas į gyvūnų prieglaudą VšĮ „Tautmilės globa”.
2019 m. gruodžio 2 d. tas pats šuo buvo atklydęs į „Marriott” viešbutį Rinktinės gatvėje. Viena iš darbuotojų jį parsivedė namo ir ieškojo šeimininkų. Šis šuo taip pat ne kartą rastas bepriežiūris Nemėžyje, kur jo šeimininkė netoliese turi sodybą. Kalytė nesterilizuota ir nepaženklinta poodine mikroschema.
VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ du kartus su pareiškimu kreipėsi į Vilniaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą. Šuns šeimininkei buvo pradėta administracinio nusižengimo bylos teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 346 str. 1 d. dėl gyvūnų ženklinimo ir registravimo reikalavimus reglamentuojančių teisės aktų pažeidimo ir 346 str. 16 d. dėl žiauraus elgesio su gyvūnu, nes vadovaujantis Lietuvos Respublikos gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo 4 str. 2 d. 1 p. žiauriu elgesiu su gyvūnais yra laikoma gyvūnų padarymas bešeimininkiais ar bepriežiūriais. Šuns šeimininkei buvo paskirta bauda.
Nepaisant nustatytų sisteminių pažeidimų, iš gyvūnų prieglaudos šuo buvo grąžintas žmonėms, prisistačiusiais jo šeimininkais, nors jie neturėjo nei šuns skiepų paso, nei jokių kitų įrodymų, kad šuo yra jų. Kadangi šuo buvo neženklintas poodine mikroschema, prieglauda įpareigojo šeimininkais prisistačiusius asmenis pasirašyti pasižadėjimą šunį suženklinti, tačiau apie šio pasižadėjimo vykdymą, kaip ir apie šeimininkei paskirtos baudos dydį, VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ jokios informacijos gauti taip ir nepavyko.