Kaip anksčiau rašė Delfi, Lietuvos gimnazistų apklausa parodė, kad absoliuti dauguma (85 proc.) moksleivių yra girdėję apie „ChatGPT“, iš jų daugiau nei trys ketvirtadaliai (79 proc.) naudoja šį įrankį mokymosi procese, o 68 proc. – namų darbams atlikti ar rašiniams rašyti.

Tikėtina, kad artimiausiu metu „ChatGPT“ nepakeis jūsų darbo, tačiau jis gali jį šiek tiek palengvinti – įspūdingų funkcijų turintis dirbtinio intelekto pokalbių robotas kai kuriems darbuotojams gali padidinti produktyvumą.

Dirbtinio intelekto lektorius Darius Grigaliūnas teigia, kad nemokama „ChatGPT“ versija gali būti naudinga žmonėms, dirbantiems su tekstu, paveikslėlių generavimu ar net rašantiems programinį kodą, t. y. programuojantiems.

Jis išskiria tris pagrindines nemokamos „ChatGPT“ versijos pritaikymo kryptis:

1. Darbas su tekstu

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją