Išmaniuosiuose žieduose esantys maži jutikliai leidžia stebėti įvairius sveikatos rodiklius: širdies ritmą, kvėpavimo dažnį, deguonies kiekį kraujyje, kūno temperatūrą, miego kokybę, menstruacijų ciklą ir kt.

Analitikai teigia, kad dėl savo mažo dydžio ir elegantiškos išvaizdos jie gali tapti išmaniųjų laikrodžių įpėdiniais. Bendrovės „CCS Insight“ analitikas Benas Woodas teigė, 2025 m. pasaulinėje rinkoje bus apie 4 mln. išmaniųjų žiedų, rašė BBC.

Šiuo metu rinkoje dominuoja Suomijos sveikatos technologijų įmonė „Oura“, kuri debiutavo 2015 metais. Jau trečią kartą išleistas „Oura Ring“ šiuo metu kainuoja nuo 329 eurų iki 499 eurų, priklausomai nuo spalvos.

„Oura Ring“ 3 kartos (angl. „Gen3“) žiedas turi jau minėtas funkcijas, taip pat pateikia išsamią miego analizę, turi integraciją su trečiųjų šalių sveikatos ir sveikatingumo programėlėmis, pavyzdžiui, „Strava“, taip pat streso rodiklius, pateikia nėštumo įžvalgas ir kt.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją