„Pasirašėme bendradarbiavimo sutartį su Mičigano valstijoje įsikūrusia IT, konsultavimo ir personalo valdymo bendrove „Strategic Staffing Solutions“, kuri aptarnauja sveikatos sektorių. Numatyta, jog darbai truks pusantrų metų“, – apie pirmąjį Kauno biuro projektą pasakojo „Insoft“ vadovas Mindaugas Mikulėnas.
Projektų daugėjant ir įmonei plečiantis, vien šiemet įdarbinta kelios dešimtys darbuotojų. Specialistų gali būti priimama ir daugiau.
„Pavyzdžiui, sistemų testuotojų ieškome nuolat, mat IT sritis – itin konkurencinga, darbuotojų kaita joje – didelė“, – sakė M. Mikulėnas.
Nors sulig pandemija ir pakitusiu darbo modeliu didžioji dalis „Insoft“ darbuotojų pasirinko ir toliau dirbti iš namų, visgi fizinių biurų poreikis išlieka – į juos ateinama komandinių užduočių ar pabendrauti gyvai. Porą kartų per savaitę įmonė vaišina darbuotojus pietumis – norintiems pakeisti aplinką ar įprastą kasdienį meniu.
„Manome, kad komandiškumui palaikyti ar susiformuoti naujam, jaunam kolektyvui, kokį šiuo metu turime Kaune, gyvas ryšys yra itin svarbu. Todėl abu savo biurus – ir Kauno, ir Vilniaus, stengiamės padaryti kuo patrauklesnius, kad darbuotojams būtų smagu į juos atvykti ir dirbti“, – sakė įmonės vadovas.
Keisis patirtimi su JAV specialistais
Manoma, kad naujasis biuras, įsikūręs Brastos g. 14 esančiame verslo centre, Vilijampolėje, bus patraukli ir strategiškai patogi darbo vieta, mat yra pačiame Kauno centre, netoli Kauno pilies. Yra automobilių parkavimo aikštelių, prie pat pastato – viešojo transporto stotelė.
Naujajame 217 kv. m biure šiuo metu dirba 21 darbuotojas. Pasak „Insoft“ vadovo, Kaune IT specialistai, taip pat kaip ir likusioje Lietuvoje, itin paklausūs, todėl dėl jų tenka konkuruoti – tiek atlyginimu, tiek ir papildomomis naudomis, pavyzdžiui, sveikatos priežiūros paslaugomis privačiose gydymo įstaigose.
Nuo 2008 m. veikianti įmonė teikia paslaugas Belgijoje, Prancūzijoje, Danijoje, Norvegijoje, Didžiojoje Britanijoje, JAV. Lietuvoje „Insoft“ yra įgyvendinusi didelės apimties projektus, tarp kurių – išmaniosios mokesčių sistemos posistemių sukūrimas: sąskaitų faktūrų valdymo sistema „i.SAF“, važtaraščių valdymo sistema „i.VAZ“, virtuali buhalterinės apskaitos sistema „i.APS“. Kompanija yra atlikusi Valstybės informacinių išteklių sąveikumo platformos (VIISP) modernizavimą, Nacionalinės Šengeno informacinės sistemos (NSIS) naujinimo darbus bei dalyvavo Lietuvos policijos e. paslaugų portalo atnaujinimo projekte.