Nusipirkęs daugiau nei 73 mlrd. įmonės akcijų ir sumokėjęs beveik 3 mlrd. dolerių, E. Muskas šiuo metu yra vienas didžiausių bendrovės akcininkų ir daugiau nei keturis kartus viršija „Twitter“ įkūrėjo Jacko Dorsey turimus 2,25 proc. įmonės akcijų.

Ši žinia atskleista praėjus maždaug dviems savaitėms po to, kai E. Muskas, ilgametis tviterio vartotojas, suabejojo socialinio tinklo skatinama žodžio laisve.

„Žodžio laisvė yra labai svarbi veikiančiai demokratijai. Ar manote, kad „Twitter“ griežtai laikosi šio principo“, – savo sekėjų klausė E. Muskas.

„Tesla“ generalinis direktorius dar kovo 25 d. rašė, kad „apklausos pasekmės bus svarbios“ ir kvietė balsuoti atsakingai.

E. Muskas reguliariai naudoja „Twitter“, kuriame verslininkas dalinasi naujienomis iš jam priklausančių įmonių, įskaitant „SpaceX“ ir „Neuralink“. Jis taip pat žinomas dėl dalijimosi memais ir kita interneto kultūra.

Elonas Muskas

Tačiau, kaip rašo BBC, kai kurie E. Musko pranešimai sukėlė prieštaravimų.

Praėjusiais metais jis socialiniame tinkle „Twitter“ atsakė į JT Pasaulio maisto programos (WFP) vadovo teiginį, kad 2 proc. E. Musko turto galėtų padėti pasaulyje išspręsti bado problemą.

2021 m. spalį E. Muskas pareiškė, kad parduos 6 mln. „Tesla“ akcijų ir paaukos pinigus WFP, su sąlyga, kad sulauks tikslaus paaiškinimo, kaip 6 mlrd. dolerių išspręs badą visame pasaulyje.