Mūsų rankose – mobilus ekranas The Freestyle!

Dizainas ir kiti smagumynai

Akys jūsų neapgauna – šis daiktas išties yra toks minimalistinis, kaip ir atrodo. Šonuose tėra dvi jungtys – USB-C maitinimui ir micro HDMI prijungti išorinį signalo šaltinį – kompiuterį, Blue-Ray grotuvą, kamerą ir t. t. Šalia jų – mikrofono įjungimo mygtukas. The Freestyle supranta ir balso komandas – čia veikia balso asistentai Samsung Bixby bei Alexa. Kiti valdymo mygtukai – liečiami. Išdėstyti priekyje virš objektyvo.

Garsas sklinda tiesiogine šio žodžio prasme – visomis kryptimis. Samsung taip ir sako – 360 laipsnių garsiakalbis. Vienintelė kojytė padaro jį panašų į sieninį šviestuvą ir suteikia jo funkcionalumą – pastačius, projektorių labai paprasta nukreipti tiek į bet kurią sieną, tiek į lubas, o pakabinus – nors ir į grindis.

Beje, prie maitinimo lizdo prijungus tinkamą išorinę bateriją išties įmanoma žiūrėti kiną miške po žvaigždėmis, vaizdą projektuojant nors ir ant palapinės sienos. Baterija yra siūloma ir originali, skirta būtent Samsung Freestyle, bet galima naudoti ir kitą, svarbu, kad būtų ne mažiau 50 vatų galios bei pakankamos talpos. Atskirai parduodamas ir specialus įdėklas projektoriaus transportavimui bei apsaugai nuo blogo oro.

Ekranas ir šviesumas – dešimt balų

Kalbant apie vaizdo kokybę, šis kompaktiškas projektorius ne vienu parametru lenkia net daugelį savo kur kas mažiau mobilių „kolegų“. Projektoriaus šviesos srautas, tiesa, nėra didelis, tad geriausia žiūrėti tamsioje patalpoje, arba išties po žvaigždėmis. Užtat Full HD raiška, automatinė spalvų korekcija... Viskas čia puiku.

Rengiant projektorių darbui sunkiausia bus sugalvoti, ką čia reikėtų rengti. Nes įjungtas jis viską nustato automatiškai. Sureguliuoja vaizdo ryškumą, optimaliai pakoreguoja ekrano kampus ir ištiesina vaizdą net ir tada, jei nepavyksta projektoriaus padėti lygiai.

Aišku, norint galima nustatymuose visa tai pakoreguoti ir pačiam. Be to, rankiniuose nustatymuose galima keisti ir ekrano pasukimo kampą bei projektuojamo vaizdo dydį ar ekrano poslinkį. Ten pat parenkame ir vaizdo režimą – standartinį, kino ar dinaminį – o norint, galima pakoreguoti ir kontrastą, šviesumą ar net spalvų balansą. Yra garso režimų parinkimas, įrenginių susiejimas ir t. t.

Galimybės, laaaabai daug galimybių

Matant tik vieną micro HDMI lizdą gali pasirodyti, kad tai tam tikras kompromisas ir jungčių galimybės bus ribotos. Tačiau išties daugeliui šio lizdo niekada nė neprireiks.

Pirmiausia čia įdiegta pilnavertė operacinė sistema Tyzen OS. Ta pati, kur taip puikiai sužibėjo Samsung televizoriuose. Reiškia, tereikia prijungti Wi-Fi, sukūrus ar susiejus savo Samsung paskyrą įdiegti reikiamas programėles ir galėsite žiūrėti, pavyzdžiui, naujos kartos televiziją GO3. Arba Netflix, Disney+, Amazon, AppleTV ar bet kurį kitą prenumeruojamą Lietuvoje veikiantį turinio tiekėją.

Didžiausia visų projektorių bėda – jų lempa kaista, aušinimui būtinas ventiliatorius, o kuo jis galingesnis, tuo daugiau triukšmauja. Pridėkime galingo procesoriaus aušinimą ir filmo žiūrėjimas gali priminti pasisėdėjimą prie reaktyvinio variklio. The Freestyle ventiliatorius gana tylus, triukšmo panašiai kaip iš nešiojamo kompiuterio, tad gamintojų pasirinkimas pasiteisino.

Ir jei jau prisiminėme garsą... Ausinių lizdo nėra, tačiau yra belaidė Bluetooth jungtis, tad nesudėtingai galima susieti ir papildomą kolonėlę ir belaides ausines.

Jau norite? Ateikite ir įsigykite!

Jei jus džiugina perspektyva turėti kompaktišką, mobilų, patogų ir dailų projektorių, jau žinote, ką daryti. Taip – ateiti į TELE2! Užsisakyti Samsung Freestyle galima bet kuriame TELE2 salone arba internetu tele2.lt