Tarp įmonių ir organizacijų, kurios savo pavadinimuose panaudojo žodžius „meilė“, „širdis“ ir „bučinys“, yra 2 asociacijos, 2 biudžetinės įstaigos, 3 labdaros ir paramos fondai, 4 mažosios bendrijos, 4 viešosios įstaigos, 6 tradicinės religinės bendruomenės arba bendrijos, 10 individualių įmonių ir 12 uždarųjų akcinių bendrovių.

Daugiausia tokių organizacijų (18) registruota Vilniaus mieste bei rajone, 7 – Kaune, 4 – Klaipėdos krašte.

2 biudžetinės įstaigos savo pavadinimuose mini žymiąją Lietuvos pedagogę: Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija bei Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centras.

28 organizacijoms ir įmonėms vadovauja moterys, likusioms 16 – vyrai.

„Savo pavadinimuose panaudodamos žodžius „meilė“ ar „širdis“ įmonės ir organizacijos siekia pabrėžti išskirtinį požiūrį į savo veiklą, taip pat parodyti šiltesnį ir artimesnį ryšį su savo klientais“, – sako Aušrinė Motiejūnienė, „Creditinfo Lietuvos“ rinkodaros vadovė.

Kredito biuro atstovų vertinimu, įsimintiniausi organizacijų ir įmonių pavadinimai su žodžiu „meilė“, yra: „Pirma meilė“, „Saldi meilė“, „Su meile – keksas“, „Meilė odai“, „Meilė maistui“ bei ypač žaismingas pavadinimas „Kavos meilužiai“.

Žodis „širdis“ šilčiausiai skamba šių organizacijų pavadinimuose: „Rūpestinga širdelė“, „Dvi širdelės“, „Tavo širdžiai“, „Jautri širdis“, „Širdies garsai“, „Dvi širdys“.

Taip pat kelios įmonės savo pavadinimuose panaudojo žodį „bučinys“, iš kurių įsimintiniausiai skamba „Saulės bučinys“ ir „Mėtinis bučinys“.

Tradicines religines bendruomenes sieja Švč. Jėzaus Širdies vardas, minimas Vilniaus, Kauno, Ūdrijos bei Paberžės Švč. Jėzaus Širdies parapijose, taip pat – Marijos Nekaltojo Prasidėjimo vargdienių seserų Švč. Jėzaus Širdies namuose bei Dieviškosios Jėzaus Širdies pranciškonų kongregacijoje.