Po išsamesnių mokslininkų tyrimų paaiškėjo, kad keturių vyrų ir vienos moters palaikai priklausė partizano Antano Kontrimo-Paramos būrio kovotojams. Apie tai bylojo su palaikais rasti daiktai ir Lietuvos ypatingųjų archyvų įrašai, kuriuose Maskvai raportuota tuometinė stribų ir sovietų kariškių veikla.
Atlikti papildomi, išsamūs tyrimai patvirtino kovotojų tapatybės. Paaiškėjo, kad būrio vadas Antanas Kontrimas-Parama bei Antanas Gedmintas-Lakštutis iš kovos pasitraukė nusišaudami.
Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto profesorius Rimantas Jankauskas, atlikęs partizanų palaikų tyrimus teigia, kad šiurpą kelia ne tik žiauri kovotojų mirtis, bet ir gyvenimo aplinkybės:
Mokslininko teigimu, osteomielitas sunki liga, kurią sunkiai pažaboja ir šiuolaikinė medicina. Tokio uždegimo metu kaupiasi pūliai, atsiveria kloakos per kurias iš kaulo į išorę veržiasi pūlingos išskyros.
Partizano Antano Kontrimo-Paramos atvejis kelia nuostabą daugeliui įvykį tyrusių specialistų. Su tokiu uždegimu kovotojas kentė šaltas žiemas bunkeryje, aktyviai priešinosi sovietinei priespaudai ir neieškojo pagalbos bei nesiskundė – apie jo sunkią negalią nėra išlikusių liudininkų pasakojimų.