Ankstesnių metų flagmaną „HTC One X“ pakeisiantis modelis nenutolsta nuo bendrovės tradicijų – jis bandys suvilioti pirkėjus patraukliomis techninėmis charakteristikomis. Bet neapsieita ir itin įdomių inovacijų keliose svarbiose srityse. HTC tikisi, kad būtent šios inovacijos suteiks jiems pranašumą prieš konkurentus bei sugrąžins teigiamus skaičius į finansinių ataskaitų lenteles.

Visų pirma, 4,7 colių įstrižainės LCD ekranas yra nepalyginamai geresnis už ankstesnį taip pat visai neprastą „One X“ ekraną. Naujajame ekrane visos spalvos atvaizduojamos itin tiksliai ir ryškiai nepriklausomai nuo žiūrėjimo kampo. Jis yra optiškai vientisas „Full HD“ 1080p raiškos. Tai reiškia, kad taškų tankis ekrane yra net 468 colyje – lyginant su tokiu ekranu netgi iki šiol prekyboje nepasirodęs tokios pačios raiškos, bet 5 colių įstrižainės „Sony Xperia Z“ ekranas atrodo kaip pernykštis, rašo „The Verge“.

Kitas svarbus „HTC One“ koziris – išskirtinių galimybių kamera. Šis kameros esminė savybė – šios bendrovės mokslininkų sukurtas jutiklis, kurio didesni taškai gali sugerti maždaug tris kartus daugiau šviesos nei įprastinių 8 MP kamerų jutikliai. Šie padidinti taškai – HTC juos pavadino „UltraPixel“ - suteiks naujajam telefonui išskirtinį pranašumą fotografuojant prasto apšvietimo sąlygomis, tačiau visų „HTC One“ nuotraukų raišką ši technologija apriboja iki 4 MP.

Akivaizdu, kad tokios technologijos tikslas yra konkuruoti su „Nokia PureView“ sistema, panaudota „Lumia 920“ telefonuose. Juolab, kad HTC į savo naująjį flagmaną taip pat sugebėjo sutalpinti optinio vaizdo stabilizavimo sistemą. Į giroskopo padėties pokyčius reaguojanti daugiaašė stabilizavimo sistema veikia ir galinėje, ir priekinėje telefono kameroje.

Dar viena žavinga naujosios kameros savybė – gebėjimas filmuoti HDR režimu, be to, telefone yra pagal nutylėjimą yra esminės nuotraukų redagavimo priemonės ir nauja „HTC Zoe“ fotografavimo funkcija, kuri fiksuoja 5 kadrus iki užrakto mygtuko paspaudimo ir 15 kadrų po to – tai suteikia galimybę kurti mėgėjiškus vaizdo įrašus iš stop-kadrų. Jei jums tokia funkcija ne prie širdies, galima rinktis paprastą 3 sekundžių trukmės vaizdo įrašą, filmuojamą fotografavimo metu.

HTC nepamiršo ir garso – taivaniečiai tikina, kad „HTC One“ sukuria „geriausią garso patirtį iš visų mobiliųjų telefonų“. Ta proga garso sistemai suteiktas ir atitinkamas pavadinimas - „HTC BoomSound“. Sistemą sudaro du priekinėje sienelėje esantys stereo garsiakalbiai su telefonų istorijoje didžiausiomis garso kameromis, o taip pat „Beats Audio“ integracija bei galimybė įrašinėti garsą dviem mikrofonais.

Kartu su „HTC One“, bendrovė pristatė ir naują savo vartotojo sąsają „Sense 5“. Joje supaprastinta vizualinė stilistika, o vartotojai pirmiausia pastebės „BlinkFeed“ savybę – tai yra „Flipboard“ primenantis naujienų, informacijos ir socialinių tinklų pranešimų agregatorius, atstosiantis pagrindinį telefono darbastalį.

Joks šiuolaikinis save gerbiančio gamintojo flagmano titulo siekiantis telefonas negali apsieiti be duomenų perdavimo LTE tinklais galimybės. Natūralu, kad tai sugebės ir „One“ telefonas. Tokią galimybę jam suteikia „Snapdragon 600“ keturių branduolių 1,7 GHz dažnio SoC procesorius. Be to, telefone yra 2 GB darbinės atminties, 32 GB nuolatinės atminties, 2300 mAh talpos akumuliatorius, GPS ir GLONASS pozicionavimo sistemų imtuvai, NFC technologija, „Bluetooth 4.0“ ir netgi 802.11ac protokolų palaikymas.

Ir tai dar ne visas staigmenų sąrašas. Telefono įjungimo/išjungimo mygtukas kartu yra ir IR šviestukas – tai reiškia, kad „HTC One“ galima sėkmingai naudoti ir kaip televizoriaus nuotolinio valdymo pultą. Televizorių valdymą palengvins telefone iš anksto įdiegta „HTC Sense TV“ programėlė, kuri rodys ir didžiausių transliuotojų interaktyvius TV gidus.

Juodos arba sidabrinės spalvos telefonai parduotuvių lentynose pasirodys jau kovo antroje pusėje. Taivaniečiai ketina pradėti šių telefonų prekybą iškart 185 viso pasaulio mobiliojo ryšio teikėjų salonuose. Operatorių, kurie dar tik rengiasi teikti LTE ryšio perdavimo paslaugas, salonus telefonai pasieks „LTE-ready“ būsenos.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (105)