„Kokį televizorių geriausia pirkti, jei renkamės ekonomiškesnį variantą iki 400 eurų? Skyrę tokį biudžetą galime įsigyti televizorių, kuris pasižymės 4K raiška, sugebės transliuoti vaizdą iš išmaniųjų telefonų ir patenkins net ir žaidimų mėgėjų poreikius“, – tvirtina „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Išmaniųjų įrenginių ekspertas priduria, kad brangesni įrenginiai yra dar kokybiškesni ir suteikiantys vartotojui dar daugiau naudingų funkcijų.

„Samsung 43" 4K Smart TV“ – ir pramogai, ir darbui

„Samsung 4K Smart TV TU7092“ televizorius pasižymi 4K UHD raiška, turinčia keturis kartus daugiau pikselių už žemesnę „Full HD“ raišką.

„Įrenginys gali būti panaudojamas ne tik kaip televizorius, bet ir monitorius – galima prisijungti net ir prie kompiuterio ir pasiekti failus ar dirbti su dokumentais naudojant „Microsoft Office 365“ įrangą. Dažnai dideliame ekrane tam tikras užduotis atlikti patogiau, pavyzdžiui, taisant iš daug eilučių sudarytą „Excel“ dokumentą“, – paaiškina M. Vrubliauskas.

Įrenginys nenuvils ir kompiuterinių žaidimų fanų, nes įdiegta „Game Enhancer“ funkcija leidžia žaisti greičiau su konsolėmis be strigimo ar judančių vaizdų trūkčiojimo.

Televizorius dera su kitų gamintojų prietaisais ir paslaugomis – jame integruoti dirbtinio intelekto padėjėjai „Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“, leidžiantys valdyti įrenginį ne tik pulteliu, bet ir balsu, pavyzdžiui, paprašant įjungti norimą dainą. O su „AirPlay“ funkcija leidžiama transliuoti turinį iš „Apple“ įrenginių. Televizorius susijungia su „iPhone“, „iPad“ ir „Mac“ įrenginiais bei įvairiais „Android“ prietaisais.

Šio televizoriaus kaina – apie 360 eurų.

„LG 43" UHD 4K Smart TV“ – filmų, sporto ir žaidimų fanams

„LG UHD 4K Smart TV 43UN71003LB“ modelis tinka pramogų mėgėjams, kurie stebi sporto rungtynes ar žiūri aukštos kokybės filmus. Televizorius pasižymi techninėmis galimybėmis, leidžiančiomis kokybiškai žaisti žaidimus ir užtikrinančiomis, kad garsas neatsiliks nuo vaizdo ar atvirkščiai.

„43 colių (110 cm) ekranas išsiskiria tikroviškomis spalvomis žiūrint bet kuriuo kampu, o televizoriaus dizainas dėl plono rėmelio ir šiuolaikiškų linijų atrodo lengvas ir patrauklus“, – pastebi „Bitės Profas“.

Patogi ir sklandžiai veikianti „webOS“ operacinė sistema leidžia televizoriuje įsidiegti norimas programėles, sujungti televizorių su „Android“ ir „Apple“ įrenginiais ir rodyti per ekraną įamžintas nuotraukas ar vaizdo įrašus.

„Stiprus procesorius – šio televizoriaus privalumas, jis pašalina nekokybišką vaizdą. Pavyzdžiui, net žemos kokybės vaizdo įrašą iš interneto, atvaizduoja kiek įmanoma aukštesne kokybe“, – priduria išmaniųjų technologijų ekspertas.

Šio įrenginio kaina – apie 380 eurų.

„Xiaomi 43" UHD MI Smart LED TV 4S“ – puikus kainos ir kokybės santykis

„Xiaomi 43" UHD MI Smart LED TV 4S“ modelis nekonkuruoja vaizdo kokybe su minėtais „Samsung“ ir „LG“ televizoriais, tačiau palaiko 4K raišką ir išsiskiria sklandžiai veikiančia „Android“ programine įranga, leidžiančia įdiegti kitas programėles ir žiūrėti populiarias vaizdo turinio platformas, tokias kaip „Go3 | Bitė“ ar „Youtube“.

„Žvelgiant iš šono televizorius neatrodo plonas, tačiau sveria vos 7,2 kg. Rėmeliai aplink ekraną labai ploni – 0,9 cm, todėl iš priekio įrenginys atrodo šiuolaikiškai ir stilingai. Televizorių galėsite sujungti su daug įrenginių –­ yra po tris jungtis HDMI ir USB laidams, interneto kabelio ir įprastų ausinių jungtys, išvestis papildomiems garsiakalbiams“, – pasakoja „Bitės Profas“.

Šis modelis palaiko ir „Chromecast“ technologiją. Tai reiškia, kad „Android“ telefonų savininkai gali nesunkiai transliuoti muziką, nuotraukas ar vaizdo įrašus iš mobiliojo į televizorių.

Šio įrenginio kaina – apie 340 eurų.

Kokį televizorių gausite už 200 eurų?

Pageidaujantiems televizoriaus už dar mažesnę sumą – „Xiaomi 32" HD MI Smart LED TV 4A“. Jis kainuoja apie 200 eurų ir atlieka pagrindines išmaniųjų televizorių funkcijas – jungiasi prie interneto, gali rodyti išmaniosios televizijos „Go3 | Bitė“ ar „Youtube“ turinį.

„Vidutinės 32 colių (81 cm) įstrižainės dydis puikus pasirinkimas virtuvei, sodybai ar mažesnei svetainei, kai patalpoje netinka didelis televizorius. Ekrano raiška nesiekia „Full HD“ lygio, ­tačiau vaizdas išlieka gana gražus. Jei nesėdima prie pat televizoriaus, skirtumas su „Full HD“ sunkiai įžiūrimas“, – paaiškina „Bitės Profas“ M. Vrubliauskas.

Dėl žemos raiškos šis modelis nėra tinkamas žaisti žaidimus ir žiūrėti aukštos kokybės vaizdo įrašus.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (34)