„Login 2015“ konferencija nuo pat sumanymo pradžios buvo atvira visuomenei ir skirta visiems, besidomintiems inovacijomis, naujausiomis technologijomis bei jų pritaikymu įvairiose srityse. Ne paslaptis, kad didžiąją dalį internetinio turinio dabar kuria ne profesionalai, bet paprasti vartotojai, rinkai diktuojantys veiklos kryptis bei tendencijas. Siekdami, kad „Login 2015“ pranešimai būtų įdomūs ir aktualūs renginio lankytojams, nusprendėme juos įtraukti į konferencijos organizavimą, patikėdami jiems dalį pranešėjų bei temų atrankų. Daugiausiai dėmesio sulaukusias temas stengsimės įtraukti į kitų metų konferencijos programą“, – sako „Login 2015“ projekto vadovė Ieva Dirvonskaitė.
Anot jos, žmonės kviečiami ne tik siūlyti konferencijos temas, bet ir jų formatą: trumpasis (iki 30 min.) ar ilgasis (iki 1 val.) pranešimas, kūrybinės dirbtuvės (angl. „workshop“) ar susitikimas su pranešėju (angl. meet-up). Be to, galima nurodyti ir turinio sudėtingumo lygį – skirtas pradedantiesiems, pažengusiems ar profesionalams.
„Login“ kiekvienais metais konferencijos lankytojams stengiasi pasiūlyti kažką neįprasto, tad, be vartotojų kuriamo turinio, kitais metais technologijų entuziastų laukia dar viena naujiena – „Vilnius Web Week“ renginiai. Visą savaitę iki konferencijos kiekvienas, net ir neįsigijęs bilieto, turės galimybę susipažinti su Lietuvos ir užsienio IT industrija, pajusti, kuo kasdien gyvena interneto bendruomenė bei iš arti pamatyti IT „virtuvę“. „Vilnius Web Week“ metu vilniečiai ir miesto svečiai bus kviečiami apsilankyti įvairių įmonių „atvirų durų“ renginiuose, dalyvauti specialiuose praktiniuose ir kūrybiniuose užsiėmimuose bei įsitraukti į kitas veiklas, organizuojamas kartu su „Login“ partneriais ir kitais geriausiais IT rinkos žaidėjais.
2007 m. prasidėjęs kaip Lietuvos tinklaraštininkų konferencija, per aštuonerius metus LOGIN išaugo į tarptautinį renginį. Savo vizijomis „Login“ dalijosi tokios iškilios asmenybės, kaip mobiliojo telefono išradėjas Martinas Cooperis, Steve'as Wozniakas („Apple“), Basas Lansdorpas („Mars One“), Peteris Sunde („The Pirate Bay“), Darko Dujičius („Google“), Jimmy Walesas („Wikipedia“), Corrado Tomassoni („PayPal“) ir kiti.