Nuo praėjusių metų spalio, kai pasaulį išvydo „Mate 10“, pastarasis modelis sulaukė didelio populiarumo ne tik užsienyje, bet ir Lietuvoje. Atsižvelgdami į tai, inžinieriai sukūrė dar stilingesnį ir pranašesnį telefoną. Keturios dirbtinio intelekto valdomos kameros užtikrins nepriekaištingą nuotraukų kokybę, o naujausia vartotojo sąsaja EMUI 8.2 garantuos sklandų telefono darbą atliekant net ir pačias sudėtingiausias užduotis tiek darbe, tiek namuose, rašoma atsiųstame pranešime spaudai.

Išskirtinis vaizdas stilingame korpuse

Kaip teigia „Huawei“ Baltijos šalių vartotojų verslo grupės vadovas Yanfei, šiais laikais jauni žmonės kelia pačius aukščiausius reikalavimus ne tik sau, bet ir išmaniajam telefonui. Todėl, siekiant atitikti jų lūkesčius, kompanijos inžinieriai ieškojo optimaliausio sprendimo, kuris apimtų tiek stilingą išvaizdą, tiek didžiausią pridėtinę vertę.

„Šis modelis visiškai atsižvelgia į šios demografinės grupės poreikius. Tą galima pasakyti žvelgiant į telefono išorę ir jo vidų. Inžinierių dėka buvo sukurtas produktas, pasižymintis stilingu dizainu ir puikiais techniniais parametrais, prilygstančiais flagmanams“, – kalba Yanfei.

Naujasis kūrinys turi naują 19,5:9 kraštinių santykio ir 6,3 colio FHD+ raiškos „FullView“ ekraną, kuris yra įtalpintas į itin ploną korpusą. Akiai malonios kokybės vaizdo ir aptakaus dizaino kombinacija itin patiks kokybei reikliems žaidimų bei filmų mėgėjams.

Siekiant ištobulinti telefono išvaizdą, dizaineriai pasirūpino įrenginio simetrija, užtikrinančia naudojimo malonumą ir vizualinę tvarką. Yanfei teigimu, žmonėms natūraliai patinka simetriški objektai, nes tai įkūnija harmoniją, ramybę ir pusiausvyrą. Visa tai galima gauti ir su naujuoju kompanijos produktu.

Negana to, ergonomišką naudojimą bei akiai patrauklų dizainą užtikrina 2.5D stiklu dengta galinė telefono dalis, kuri su specialia tekstūrine plėvele sukuria 3D efektu pasižymintį kontrastingą šešėlių ir šviesos žaismą. Pirkėjai gali rinktis iš trijų modelio spalvų: safyro mėlynos, juodos ir platinos auksinės.

Huawei Mate 20 lite

Akimirkų įamžinimui – keturios intelektualios „akys“

Interneto amžiuje užaugusiam jaunam žmogui socialiniai tinklai tapo neatsiejama gyvenimo dalimi, o turinio dalijimasis juose – kone instinktu. Dėl to fotografijai ir vaizdo įrašų fiksavimui jaunosios kartos pirkėjai kelia aukštus lūkesčius, kuriuos patenkina kokybiškos įrenginių kameros. Remiantis šia filosofija, į „Mate 20 lite“ modelį buvo integruotos net keturios intelektualios „akys“ – po dvi telefono priekyje ir gale.

Priekinės dvigubo lęšio kameros turi 24+2 MP jutiklius, gebančius kokybiškai įamžinti akimirkas net ir sudėtingiausiomis apšvietimo sąlygomis. Kol vieno lęšio kameros, norėdamos sukurti vaizdo fono suliejimo „bokeh“ efektą, į pagalbą pasitelkia programinę įrangą, tuo metu dvigubo lęšio kameros tam išnaudoja atskirus objektyvus: pirminis lęšis užfiksuoja paties vaizdo duomenis, o kitas – vaizdo gylį. Šiuos duomenis tarpusavyje derindamos skaitmeniniu būdu, kameros garantuoja autentišką „bokeh“ efektą, analogišką profesionaliai fotografavimo įrangai.

Be to, šiuo atveju naujasis kompanijos kūrinys į fotografijos procesą pasitelkia intelektualų pagalbininką. Kaip pasakoja Yanfei, telefone įdiegtas dirbtinis intelektas įgalina priekines įrenginio kameras atpažinti daugiau nei 200 įvairiausių scenarijų, suskirstytų į aštuonias kategorijas: mėlyną dangų, paplūdimį, augalą, naktį, sceną, gėlę, patalpą ir sniegą. Priklausomai nuo kiekvienos iš šių kategorijų, telefono kamera optimizuoja savo nustatymus, kad vaizdo kokybė būtų pati aukščiausia.

Galinės dvigubo lęšio kameros procesus taip pat valdo dirbtinis intelektas. Ši intelektuali sistema iš pradžių buvo apmokyta tiriant daugiau nei 100 mln. skirtingų kadrų. Pasiektas rezultatas leido sukurti intelektualų asistentą, atpažįstantį daugiau kaip 500 scenarijų 22 kategorijose, įskaitant portretą, fejerverkus, tekstą, katę, šunį, maistą ir kt.

Anot Yanfei, telefone integruoti algoritmai nepriklausomai nuo apšvietimo gali padailinti subjekto odos toną, išryškinant veido privalumus ir paslepiant trūkumus. Be to, realaus vaizdo HDR peržiūra naudotojui suteikia galimybę išvysti, koks bus galutinis nuotraukos rezultatas.

„Naujame modelyje fotografijos mėgėjams siūlome daugybę įvairiausių funkcijų. Be jau minėto pagražinimo, algoritmo naudotojai taip pat ras šiuo metu ypač populiarius 3D emodžius ar penkių skirtingų tipų apšvietimo efektus, įskaitant profesionalios studijos ar drugelio apšvietimą“, – pasakoja „Huawei“ Baltijos šalių vartotojų verslo grupės vadovas.

Huawei Mate 20 lite

Flagmanui prilygstanti galia

Ieškant efektyviausio sprendimo užduotims atlikti, buvo nuspręsta į telefono vidų įsprausti „Octa-core“ struktūros „Kirin 710“ lustą, kurio veikimas suderintas su naujausia vartotojo sąsaja EMUI 8.2. Šis programinės ir techninės įrangos tandemas garantuoja sklandų telefono darbą.

„Kirin 710“ yra pirmasis kompanijos 12 nm lustas. Jame integruotas A73 branduolys yra 75 proc. galingesnis nei A53 modelis „Kirin 659“ luste. Grafikos veikimo požiūriu „Kirin 710“ veikia 1,3 karto geriau už pirmtaką. Varomas keturių 2,2 GHz „Cortex A73“ bei tiek pat 1,7 GHz „Cortex A53“ branduolių, šis lustas užtikrina aukštą efektyvumo lygį.

Telefone taip pat įdiegta naujausia vartotojo sąsaja, suderinta su operacine sistema „Android Oreo“. Su EMUI 8.2 pagalba lengva pasiekti daugybę dirbtiniu intelektu paremtų funkcijų, įskaitant intelektualų apsipirkimo asistentą ar išmaniąją nuotraukų galeriją, kuri pagal temą atpažįsta ir sukataloguoja nuotraukas.

„Netgi jūsų skambučiai su dirbtinio intelekto pagalba taps kokybiškesni. Įrenginyje įdiegta išmani sistema pokalbio triukšmingoje aplinkoje metu sugeba eliminuoti pašalinius garsus, kurie trukdo išgirsti pašnekovą. Galima sakyti, kad tai ne tik komunikacijos priemonė, bet ir skaitmeninis pagalbininkas“, – dėsto Yanfei.

Negana to, tam, kad fotografija, bendravimas ir pramogos būtų sklandžios, kompanijos inžinieriai integravo ne tik 4 GB darbinės atminties procesorių, tačiau telefone įdiegė ir „Game Suit“ platformą, siūlančią aukščiausios kokybės mobiliųjų žaidimų patirtį. Viską vainikuoja ilgai gyvybinga išliekanti 3750 mAh talpos baterija su „Quick Charge“ greito įkrovimo funkcija ir du SIM kortelių lizdai, palaikantys 4G ir „VoLTE“ ryšį.

Išmanusis telefonas „Huawei Mate 20 lite“ jau pasirodė prekyboje Lietuvoje. Šis įrenginys yra prieinamas visuose ryšio operatorių salonuose ir elektronikos prekių parduotuvėse. Gamintojo rekomenduojama kaina – 399 eurų.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)