„Huawei“ turi didelių ambicijų ir jų laikosi. Pastaruoju metu, tai viena iš nedaugelio kompanijų, kuri stebina savo sprendimais. Pavasarį pristatyta triguba kamera, kuri net ir praėjus pusmečiui vis dar neturi lygių. Dabar – nauji greičio standartai ir dar didesnis dirbtinio intelekto pranašumas.
Kartu su „Taiwan Semiconductor Manufacturer“ kompanija sukurtas „Kirin 980“ yra pirmasis pasaulyje 7 nm mobilusis lustas, kuris garantuos geriausią našumą, efektyvumą bei ryšio galimybes. Šis procesorius turi dvigubą dirbtiniu intelektu paremto neuroninio procesoriaus apdorojimo galią, kuri suteiks visai kitokią naudojimosi išmaniuoju patirtį.
Naujos galimybės
„Praėjusiais metais mes parodėme pasauliui įrenginyje įdiegto dirbtino intelekto potencialą, kurį užtikrino „Kirin 970“ procesorius. Tačiau šiemet mes sukūrėme naują visapusišką jėgainę, kuri pasižymi ne tik puikiais dirbtinio intelekto pajėgumais, bet ir garantuoja pažangiausią našumą. Aprūpintas visiškai naujais grafiniais bei neuroniniais procesoriais, šis kūrinys gebės pilnai patenkinti naujos kartos programų reikalavimus“, - žada „Huawei Consumer Business Group“ generalinis direktorius Richard Yu.
Svarbu tai, kad naujas 7 nm lustas turi 20 proc. greitesnį veikimą ir 40 proc. mažesnį energijos suvartojimą lyginant su 10 nm sistemomis. Ši funkcija yra unikali tuo, kad žymiai pagerins naujųjų mobiliųjų įrenginių baterijos veikimą. Tai, kuo dažniausiai skundžiamės naudodamiesi telefonu.
„Kirin 980“ procesorius yra pirmasis, kuriame integruoti 75 proc. galingesni ir 58 proc. efektyvesni branduoliai. Du branduoliai „Cortex-A76“ paleidžiami 2,6 GHz dažniu ir pradeda veikti, tarkim žaidžiant žaidimus, o kiti du vidutiniai branduoliai su 1,92 GHz greičiu palaiko mažiau intensyvius procesus, pvz., naršymą ar siuntimą į socialinę erdvę. Keturi „Cortex-A55“ branduoliai siekia 1,8 GHz greitį, kurie naudojami fono procesui, muzikos grojimui ar nesudėtingoms kasdienėms užduotims atlikti. Unikali „Flex-Scheduling“ technologija paskirsto užduočių atlikimą konkretiems branduoliams. Praktiškai tai reiškia greitesnį įvairių programų paleidimą.
Žaidimų grafika išmaniuosiuose tampa vis sudėtingesnė, o su naujuoju „Mali-G76“ grafiniu procesoriumi, grafikos apdorojimas bus 46 proc. efektyvesnis.
Dabar su naujuoju „Kirin 980“ prisijungimas prie interneto ryšio bus dar greitesnis. „LTE Cat.21“ duomenų perdavimo technologija leis pasiekti iki 1,4 Gbps atsisiuntimo greitį. Išmaniajame su šiuo procesoriumi, prisijungimas prie „Wi-Fi“ bus 1,732 Mb/s greičiu, lyginant su „Snapdragon 845“ geriausia 866 Mbps sparta. Esant sunkiau pasiekiamuose vietose (rūsyje, požeminiame garaže, keliaujant metro kitoje šalyje), ryšio kokybė turėtų išlikti tokia pat gera.
Fotografiją pakels į kitą lygį
„Huawei P20 Pro“ yra šių metų geriausiai fotografuojantis išmanusis, pripažintas „Tipa“ ir „Eisa“ asociacijų. Siekiant dar geresnio rezultato, kompanijos inžinieriai integravo ketvirtos karto vaizdo signalo procesorių. Tai 46 proc. didesnis duomenų perdavimas ir geresnis kelių kamerų apdorojimas.
Sukurta visiškai nauja HDR spalvų atkūrimo technologija, kuri gali reguliuoti vaizdo kontrastą, išryškinant atskirus objektus skirtingose kadro dalyse. „Kirin 980“ naudoja „Multi-pass“ sprendimą, kuris pašalina „pažeistas“ objekto vietas kadre.
Taip pat patobulintas judančio vaizdo sekimas. Norint užfiksuoti judantį objektą, procesorius identifikuos kadrą 97,4 proc. tikslumu. „Kirin 980“ 46 proc. greičiau apdoroja vaizdą, 23 proc. pagerindama energijos vartojimo efektyvumą įrašymo metu ir turi 33 proc. trumpesnį vaizdo įrašymo uždelsimą.
Daugiau spalvų ir naujo telefono pristatymas
Kartu su naujuoju procesoriumi, „Huawei“ pristatė ir naujas „P20“ serijos modelių spalvas – „Morpho Aurora“ bei „Pearl White“.
Naujoji „Huawei Mate 20“ serija išmaniųjų jau su „Kirin 980“ bus pristatyta spalio 16 d. Londone.