R. Chirila šiuo metu dirba karininku Rumunijos kariuomenėje, taip pat šalies krašto apsaugos ministerijos socialinių tinklų komunikacijos specialistu. Be to, vaikinas yra pirmasis ir vienintelis Rumunijos kariuomenės tinklaraštininkas. Jis taip pat kuria turinį savo asmeninėms socialinių tinklų paskyroms.
„Savo gyvenime bandau kombinuoti šiuos du pasaulius – esu karininkas ir turinio kūrėjas socialiniuose tinkluose“, – sako jis.
Gatvėje vaikiną vietiniai gyventojai atpažįsta, neretai prašo kartu su juo nusifotografuoti.
„Man tai patinka. Tai yra patvirtinimas, kad tai, ką darau, yra teisinga“, – sako jis.
R. Chirila taip pat pažymi, kad jo sėkmę socialiniuose tinkluose lėmė labai daug darbo.
„Nuo 2010 m. kuriu ir dalinuosi turiniu kasdien. 2012 m. pradėjau kurti įrašus Facebook’e, vėliau – YouTube kanale ir kitose platformose – Instagram’e, Tik Tok’e ir kt.“ – pažymi Delfi pašnekovas.
„Dalijimosi kuriamu turiniu nuoseklumas yra sėkmės paslaptis“, – priduria nuomonės formuotojas.
Balansas yra reikalingas viskame, ką darome
R. Chirila taip pat pažymi, kad jo kuriamas turinys su laiku keitėsi, vis dėlto šiuo metu jis daugiausia kalba apie medijų raštingumą, tvarumą, sveiką gyvenseną, darbo ir poilsio balansą.
„Šiandien ne tik Z kartai, bet ir visiems žmonėms nėra lengva suprasti, kokia informacija socialiniuose tinkluose yra patikima. Visuomenei reikia mokytis medijų raštingumo, kaip atskirti patikimą informaciją nuo dezinformacijos, melagingų naujienų“, – sako jis.
„Pats esu darboholikas, tačiau labai stengiuosi rasti balansą, kasdien sau primenu, kada turiu sustoti dirbti. Balansas, nors jį pasiekti sunku, reikalingas viskame, ką darome. Kai kažką naujo išmokstu, dalijuosi tuo su savo sekėjais“, – priduria nuomonės formuotojas.
Delfi pašnekovas taip pat įsitikinęs, kad svarbiausia yra kasdien tobulėti, mokytis naujų dalykų.
„Pasaulis keičiasi kasdien. Turime būti informuoti apie pokyčius, turime būti geresni ir mokytis, kaip rinktis teisingą informaciją. Manau, kad tai yra vienas iš svarbiausių dalykų, nes žmonės, kurie yra gerai informuoti turi kur kas daugiau galios“, – sako jis.
„Aš galiu daryti poveikį“ (asmeniškai, šalies ir net visos ES mastu) – pagrindinė konferencijos, vykstančios Varšuvoje, Lenkijoje, rugpjūčio 21 d., žinutė. Ši konferencija – tai daugiau nei metus trunkančio projekto MANO POVEIKIS (https://manopoveikis.delfi.lt/) finalas. Renginio metu įkvepiantys ir patyrę žmonės dalinsis savo istorijomis emocinės sveikatos, pilietinio aktyvumo, tvarumo, LGBT temomis. Pranešėjų ir renginio tikslas – atkreipti jaunų žmonių dėmesį į vertybes, kuriomis remiantis turi būti kuriamas dabartinis pasaulis, skatinti auditoriją mąstyti ir diskutuoti, keisti nuostatas bei formuoti įpročius.