O štai ir suaugus staiga paaiškėja, kad cirkas – tai ne vien sunkus ir preciziškas darbas. Tai ir verslas. Tinkamai parengtas, suplanuotas ir vykdomas jis gali atnešti daug – didžiausio pasaulyje šiuolaikinio cirko „Cirque du Soleil“ įkūrėjas Guy Laliberte, nors ir neturėjo jokio „rimto“, mūsų požiūriu, išsilavinimo, o buvo viso labo tik „nerimtas“, vėlgi mūsų požiūriu, gatvės artistas, tačiau dėl cirko tapo milijardieriumi ir 11-uoju turtingiausiu kanadiečiu, pirmuoju Kanados kosminiu turistu, filantropu ir visais atžvilgiais gerbiamu žmogumi. Jis buvo unikalus verslininkas, savyje sutelkęs kūrybinį talentą ir verslo ambicijas. Ir tai padėjo jam kurti tai, ką mėgo visą savo gyvenimą, – cirką.
FOTO:
2021.06.26 13:53
Po kojomis – šimtas milijonų: kaip garsiausio pasaulyje cirko įkūrėjas pavergė visą pasaulį
(1)www.DELFI.lt
„Cirkas be pinigų“, „ot cirkininkas!“, „cirkas, ir tiek!“ – ar pastebite, kiek mūsų leksikone daug pašaipių frazių, paremtų cirku? Cirkas mums, suaugusiems, dažniausiai atrodo kažkas nerimto, vaikiško, paviršutiniško... Nors vaikystėje retas mūsų nemėgome cirko ir nenorėjome jo aplankyti.
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos
Rodyti diskusiją (1)