Klausimo ar man jau laikas? iš savo pacientų gydytoja tikina sulaukianti nuolatos, tačiau atsakyti į jį geriausiai gali ne gydytojas, o pats pacientas.

„Savo pacientams niekada primygtinai nesiūlau vienos ar kitos procedūros. Mes diskutuojame apie tai, ką matau aš ir ką mato pacientas, o jau tuomet svarstome, ką galima būtų padaryti, – sako gydytoja. – Botulino toksino injekcijų labai jauniems pacientams nesiūlome, nes paprastai tam nėra poreikio. Jauname amžiuje puikiai tinka drėkinamieji produktai, skirti ankstyvųjų raukšlių prevencijai. Tačiau yra žmonių, kurie net ir jauname amžiuje turi genetiškai susiformavusias gilesnes raukšles. Tokiu atveju galima naudoti ir botuliną“, – teigia J. Romanova–Paškevič.

Botulinas veikia raumens susitraukimo jėgą ir yra taikomas tuomet, kai raukšles arba veido asimetriją išprovokuoja raumenų tonusas. Jei pacientui raukšlės susiformuoja dėl veido odos tonuso pakitimo ar riebalinio sluoksnio sumažėjimo, atsiranda įdubimai, tuomet yra naudojami užpildai – dažniausiai hialurono rūgštis.

Jei odos pokyčiai jau pažengę, matomas didelis odos perteklius arba ženklus riebalų trūkumas, vien tik injekcijų gali nepakakti – geresnio efekto galima tikėtis chirurginio gydymo dėka.

Svarbiausia – saikas

Norintieji išbandyti grožio injekcijas neretai nerimauja, kad kelio atgal nebebus. Gydytoja nuramina: nustoję lankytis pas specialistus staiga tikrai nepasensite, tačiau po procedūrų matydami akivaizdų skirtumą veidrodyje greičiausiai nebenorėsite, kad buvusios raukšlės sugrįžtų ar veido ovalas prarastų formą.

Vis tik rūpindamiesi savo grožiu, nepamirškite ir saiko. Visais atvejais pirmiausia pasikonsultuokite su specialistu ir pasikliaukite profesionalia jo nuomone.

Užsakymo nr.: PT_88553245