„Apskritai, žiūrint jau iš didesnio atstumo į visą sistemą, manau, kad tos reformos, kurios buvo įgyvendintos (...), sudėliojo tam tikrą pamatą, jau pasimokyta iš netobulumų. Ir dabar tie pokyčiai galės toliau gyventi savo gyvenimą, ir tereiks galbūt juos minimaliai koreguoti. Tai, ką ne kartą girdėjau iš mokytojų, kad „palikite mus ramybėje, jau užtenka“, tai aš viliuosi, kad tą irgi pavyks padaryti, nes pagrindinis dalykas jau yra įgyvendintas“, – sakė R. Morkūnaitė-Mikulėnienė.

Tiesa, ministrė neslėpė ir neneigė, kad probleminių aspektų yra, mokytojų iš tiesų trūksta. Ji visiškai atvirai sakė, kad nebus taip, kad mokslo metų pradžiai bus visi vadovėliai, bet bus bandoma trūkstamus dalykus padengti elektronine medžiaga, kuri būtų patogiai prieinama mokytojams.

Rudenį planuojama pristatyti naują su daugybe iššūkių per praėjusius mokslo metus susidūrusios Nacionalinės švietimo agentūros (NŠA) vadovą, taip pat įstatymo projektą, paliesiantį vienos svarbios visuomenės grupės – tautinių mažumų švietimą. Tikslas yra užtikrinti, kad jie išmoktų lietuvių kalbos. Plačiau apie tai ir kitas švietimo srities aktualijas – „Delfi“ interviu su ministre.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)