Praėjusių metų gruodį G. Einikis iš namų buvo išvežtas į areštinę, jo žmona – į ligoninę. Vyras iš karto tapo įtariamuoju smurtu prieš žmoną byloje. Tą dieną policiją iškvietė kaimynai, kurie neapsikentė triukšmo ir, kaip manė, mušamos moters riksmo.
G. Einikiui nustatytas 1.49 prom. girtumas. Moteriai medikai konstatavo šonkaulių lūžius ir veido sumušimus. Pirminiai duomenys ir tapo pagrindu kelti bylą. Be to, moteris ne kartą pati buvo kvietusi pareigūnus dėl patiriamo smurto, o iki paskutinės bylos jiems jau teko varstyti policijos tyrėjų duris, kol bylą nutraukė dėl J. Einikienės atleidimo.
Pasakoti kas tiksliai įvyko namuose, G. Einikis neskubėjo. Neskubėjo ir jo žmona Jurgita. Jau po G. Einikio, kaimynų bei kitų liudytojų apklausų ir medikų išvadų J. Einikienė pateikė staigmeną. Iš pradžių ji kreipėsi į teismą ir bandė užginčyti bylos tyrime jai priskirtą nukentėjusiosios statusą. Teismas atmetė jos skundą. Tuomet G. Einikio žmona tyrėjams pranešė, kad ji duos parodymus.
Pokalbis su tyrėjais visą bylos tyrimą nukreipė visiškai kita linkme. Bylos tyrimo metu duomenys rodė, kad moteris sužalota, greičiausiai, dėl patirtų smūgių. Tiesa, kategoriškos išvados, kad J. Einikienė buvo sumušta medikai nepateikė. O moters liudijimas galutinai užbraukė galimybę G. Einikį patraukti baudžiamojon atsakomybėn – ji patikino, kad smurto nebuvo. Būtent tą kartą moteris neskambino policijai, tai padarė kaimynai, kurie girdėjo triukšmą. Apklausta moteris neslėpė, kad ji irgi buvo vartojusi alkoholio ir teigė, kad dėl to ir susižalojo.
Anot J. Einikienės, vyras pastarąjį kartą „tampomas“ nepagrįstai. Ji pretenzijų nereškia, jis jos nemušęs.
Po J. Einikienės liudijimo, kas tiksliai įvyko tarp jos ir sutuoktinio - nebe teisėsaugos reikalas. Bylos tyrimas gali būti atnaujintas tik tuo atveju, jei kuri nors byloje nurodyta pusė paduos skundą.