Tereikėjo perdažyti kelias „Škoda“ kėbulo detales. Tai padaryti pasisiūlė savininkės sugyventinio pažįstamas Borisas Čapanidzė, teigęs, jog turi dvejas automobilių remonto dirbtuves (tik vėliau paaiškėjo, kad dirbtuvės jam nepriklauso). Paėmęs automobilį jis dar ir apmokėjimą (1 tūkst. litų) iš anksto paėmė. O po kelių dienų bandė dar iškaulyti pinigų, bet tuo metu jau ėmusi įtarti klastą moteris pinigų nedavė.
Birželio 29-ąją automobilis turėjo būti grąžintas savininkei. Tačiau B. Čapanidzė jo negrąžino ir pagrasino, kad jei moteris kreipsis į policiją, savo mašinos ji išvis nebepamatys. Tą pačią dieną Jūratė kreipėsi į policiją, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl automobilio vagystės.
Kitą dieną Borisas, paskambinęs Jūratei, reikalavo, kad ji atsiimtų pareiškimą, grasino „beisbolo lazda per galvą“. Paskui jis paskambino jos draugui – prašė negadinti gyvenimo, nes jį „iškart pasodins“.
Dar po kelių dienų moteris pamatė savo automobilį Ukmergės gatvėje. Tačiau atskubėjusiems patruliams jo rasti nepavyko.
Tik prasidėjus vargams dėl mašinos Jūratė sužinojo Boriso pavardę – paaiškėjo, kad tai kriminaliniame pasaulio gerai žinomo Genadijaus Čapanidzės, ilgus metus kalėjusio už sutuoktinių poros nužudymo užsakymą, sūnus.
Dabar paaiškėjo, kad jau tuo metu, kai buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, kažkas sugebėjo „Škoda“ parduoti. Internete buvo patalpintas skelbimas apie automobilio pardavimą (nuotrauka buvo kitos tokio paties modelio mašinos). Skelbimu susidomėjęs pirkėjas paskambino nurodytu numeriu, atsiliepė Jūrate prisistačiusi moteris. Sutarė dėl automobilio apžiūrėjimo. Moteris paaiškino esanti labai užimta, todėl automobilį atveš jos draugas.
Pirkėjas susitiko su nepažįstamuoju, pastarasis turėjo neva Jūratės ranka rašytą įgaliojimą. Pirkėjas tvirtina skambinęs į „Regitrą“, ten jam buvo pasakyta, kad šis automobilis „švarus“, t. y. nevogtas. „Škoda“ liepos 10-ąją buvo parduota už 3650 litų. Pardavėjas pažadėjo, kad iki savaitės pabaigos automobilis bus išregistruotas.
Pirmadienį „Škoda“ pirkėjas, sužinojęs, kad mašina vis dar neišregistruota, ėmė ieškoti Jūratės. Automobilyje aptikęs draudimo polisą, draudimo kompanijoje gavo jos telefono numerį. Paskambinęs pasiteiravo, kodėl mašina iki šiol neišregistruota.
Jie susitiko, atvažiavo ir policija. Pasak Jūratės, pareigūnai jai liepia laukti. B. Čapanidzės telefonas išjungtas, automatas apie tai, kad nėra galimybės susisiekti praneša rusų kalba.
Pirkėjas pareiškimo policijai nerašė. Automobilis grąžintas savininkei. Moteris jį pastatė saugomoje aikštelėje (bijo, kad laikant prie namų „Škoda“ gali būti padegta ar vėl pavogta). Jai paaiškinta, jog po kelių mėnesių galės rašyti prašymą prokurorui, kad šis leistų mašiną parduoti.