Anot Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, atvykusiems prie bokšto ugniagesiams teko pasukti galvą, kaip saugiai nukelti katiną?

Naudoti gelbėjimo virvių ugniagesiai negalėjo, nes maždaug 40 m bokštas apjuostas metalinėmis apsauginėmis juostomis.

„Lipti į bokštą gelbėti gyvūno pasiryžo ugniagesys gelbėtojas Mantas Trakumas. Užlipęs į maždaug 20 m aukštyje esančią aikštelę, ugniagesys pamatė, kad katinas yra kitoje aikštelės pusėje, kurioje yra dar vienos kopėčios“, – pasakojo Plungės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas Darius Juška.

Besvarstant, kaip jį pasiekti, keturkojis pats atbėgo pas gelbėtoją. Nusileisti žemyn ugniagesiui buvo sudėtingiau, nes keturkojis aukščio mėgėjas kniaukė ir muistėsi.

„Viskas baigėsi laimingai. Nukeltas katinas nurūko savo keliais“, – prisimena D. Juška.

Pasak jo, gelbėjimo operacijų tokiame aukštyje būna retai. Dažniausiai tenka gelbėti į medžius įlipusius katinus ar įsipainiojusius paukščius, bet juos paprastai ugniagesiai pasiekia kopėčiomis.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją