Valstybinį kaltinimą palaikančios Panevėžio apygardos prokuratūros prokurorės Sandros Povilonienės teigimu, surengti išvažiuojamąjį posėdį nusikaltimo padarymo vietoje – Visagino mieste – prireikė tam, kad būtų galima apklausti čia gyvenančius liudytojus, kurie dėl sveikatos problemų ir ribotų finansinių galimybių negali atvykti į posėdžius Panevėžyje. Šių liudytojų, mačiusių nusikalstamos veikos įvykdymą ir galinčių pateikti svarbios informacijos apie nužudymo aplinkybes, parodymai teisminiam tyrimui yra labai svarbūs.
Panevėžio apygardos teismo ir apygardos prokuratūros teisinėje praktikoje nebe pirmą kartą rengiamas išvažiuojamasis posėdis į kitą miestą, kai kartu su teisėjų kolegija vyksta ir prokuroras. Pernai Panevėžio apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjų kolegija kartu su valstybės kaltinimą palaikiusiu prokuroru Aurelijumi Navicku vyko į Uteną. Ten nagrinėjant uteniškio kolegijos studento nužudymo bylą reikėjo apklausti beveik 50 liudytojų.
Yra buvę ir kitų atvejų, kai, pavyzdžiui, prokurorui teko prašyti surengti išvažiuojamąjį Panevėžio miesto apylinkės teismo posėdį Panevėžio respublikinėje ligoninėje. Tam, kad tiriant sudėtingą nužudymo bylą vienam įtariamųjų dėl iškilusių trumpalaikio sveikatos sutrikimo būtų laiku, pagal baudžiamojo proceso nuostatas, paskirta kardomoji priemonė – suėmimas.
Nusikaltimą Visagine tyrę Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato tyrėjai nustatė, kad 2011 metų liepos viduryje Visagine peilio dūriu nužudytas vyras – vienos išgerti nevengusios poros santykių ir nesutarimų dramatinė atomazga, praneša Panevėžio apygardos prokuratūra.
Baudžiamasis kodeksas už artimo šeimos nario nužudymą numato laisvės atėmimo bausmę nuo aštuonerių iki dvidešimties metų, arba iki gyvos galvos.