„Mes susiduriame su daug pokyčių – ekonominiais, politiniais, demografiniais, globalizacijos, hiperkonkurencijos, kurie lemia tokius sprendimus. Kitas dalykas, kad, kai pokyčiai vyksta reorganizacijose, tai dažniausiai būtent ta amžiaus grupė, kuri yra 45 metų ir vyresni, paliečiami pirmieji“, – pastebėjo Vilniaus universiteto bendruomenės psichologė, karjeros konsultantė, projekto „Brandu“ lektorė Sandra Četrauskienė.

Ji teigė šiuo metu tarp klientų turinti daug vyresnio amžiaus žmonių, kurie sąmoningai suvokia poreikį keisti darbą, siekti norimos darbo pozicijos ir įgalinti save darbo pasaulyje.

„Taip, galiu pripažinti, kad jie ir patys išlaisvėję, turi daugiau drąsos. Tai yra žmonės, kurie kardinaliai nori keisti sritį, pavyzdžiui, įgyti naują profesiją, arba yra priversti keisti darbovietę tapdami „pasenusiais rinkai“. Kita dalis yra pareigūnai, kurie jauni, 45 metų amžiaus, išeina į pensiją. Dažnu atveju jie nežino, ką jie galėtų toliau daryti“, – sakė S. Četrauskienė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)