Teisėjų nacionalinės drausminės atsakomybės centro prezidentu prisistatantis S. Vaikšnoras yra dar žinomas kaip „Skyrybų centro“ įkūrėjas. Jo veikla taip pat yra sukėlusi nemažai diskusijų, nes, pasak Lietuvos advokatūros, bendrovė neturi teisės verstis advokato veikla.

Prokuratūra Vilniaus miesto pirmajam apylinkės teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje S. Vaikšnorui pateikti kaltinimai dėl nepagarbos teismui – už tai Baudžiamasis kodeksas numato baudą, areštą arba laisvės atėmimą iki dvejų metų.

Ikiteisminį tyrimą atlikę prokurorai nustatė, kad praėjusiais metais S. Vaikšnoras išsiuntė krūvą skundų Teisėjų tarybai, Prezidentūrai, Vyriausybei, Teisingumo ministerijai, Specialiųjų tyrimų tarnybai, Seimui, Generalinei prokuratūrai bei Nacionalinei teismų administracijai.

Savo skunduose Teisėjų nacionalinės drausminės atsakomybės centro prezidentu prisistatantis S. Vaišnoras piktinosi teismų darbu ir reikalavo konkretiems teisėjams iškelti drausmės bylas.

„Balzakišką amžių perkopusi teisėja teisingumą pritaiko kaip vibratorių, užsiimant profesine masturbacija, profesinės kamasutros svaigulyje sadomazochistiniam-nekrofiliniam orgazmui pasiekti“, - skunde Prezidentūrai, Teisėjų tarybai ir Akmenės rajono apylinkės teismo pirmininkui apie vieną Akmenės teisėją rašė S. Vaikšnoras.

Kitame skunde kliuvo ir vienam Vilniaus miesto antrojo apylinkės teismo teisėjui.

„Mano nuomone, teisėjas teisingumą naudoja kaip guminę lėlę, savo profesinės masturbacijos patenkinimui ir tokiems teisėjams turi būti duotas atkirtis“, - rašė buvęs teisėjas ir advokatas.

S. Vaikšnoras užgauliojo ir vieną Teisėjų tarybos narę, kurią palygino su „blondine Oksana – olialia kroška“.

Šiaulių teismo teisėja sulaukė vyriškio nemalonės dėl priimtos nutarties – S. Vaikšnoro netenkino jos forma ir turinys. Rašydamas Generalinei prokuratūrai, Prezidentūrai, Seimo pirmininkui ir kt. teisininkas pabrėžė, kad tokią nutartį, kaip priėmė Šiaulių teisėja, „gali priimti tik asmuo, esantis stipraus alkoholio ar narkotinio apsvaigimo būsenoje“.

„Skyrybų centro“ vadovui taip pat teks atsakyti už nepagarbą teismui, kai jis reikalaudamas drausminės atsakomybės vienam Utenos teisėjui parašė, jog „kvaili teisėjai priima kvailas nutartis“.

Ikiteisminis tyrimas dėl nepagarbos teismui buvo pradėtas, kai į Generalinę prokuratūrą kreipėsi Teisėjų taryba. Lietuvių kalbos institutas nustatė, kad S. Vaikšnoro raštai yra parašyti netinkamu administraciniams dokumentams stiliumi, „autorius vartoja įžeidžiančią nepagarbią leksiką, emociškai neigiamai nuspalvintas frazes“.

Patikslinta pagal S.Vaikšnoro raštą:

S. Vaikšnoras iš teisėjų pasitraukė pats, jis taip pat yra dirbęs advokatu. Anksčiau teisininkas yra nepagarbiai atsiliepęs apie vieną Vilniaus pirmosios apylinkės teismo teisėją, kuri neva jam kerštauja todėl, kad jai prasidėjo klimaksinis periodas. Šį raštą teisininkas išsiuntinėjo įvairioms institucijoms.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją