Atliekant pirminę bidono viduje esančių dokumentų apžiūrą nustatyta, kad jame buvo 6 įvairaus dydžio ir storio dokumentų ritinėliai.
Lietuvos centrinio valstybės archyvo restauratoriams pavyko išvynioti kelis geriausiai išsilaikiusius dokumentų ritinėlius. Juose rasti galimai Algimanto apygardos 1947–1950 m. dokumentai: įsakymai, raportai, pranešimai, žinios apie veiklą, ūkinių gėrybių apyskaitos ir kt. Tarp dokumentų taip pat rastas anglų kalbos vadovėlis, išleistas 1948 m., keliolika Lietuvos kariuomenės žurnalo „Karys“ ir Lietuvos šaulių sąjungos žurnalo „Trimitas“ 1938 m. numerių bei kitų tarpukario Lietuvoje išleistų spaudinių.
Pagal radimo vietą galima spėti, kad dokumentai galėtų priklausyti Algimanto apygardos Šarūno rinktinei, Troškūnų apylinkėse veikusiai 1945–1950 m. Tiksliai nustatyti kokio partizanų junginio dokumentai buvo sudėti į bidoną pavyks tiktai juos restauravus.
Rasti dokumentai bus restauruojami Lietuvos valstybės centriniame archyve, o juos restauravus saugomi Lietuvos ypatingajame archyve.
Lietuvos ypatingasis archyvas prašo visuomenės, radus Lietuvos partizanų dokumentus, nebandyti jų ardyti, atskirti lapus ir jokiu būdu dokumentų nedžiovinti. Apie radinį pranešti Lietuvos ypatingajam archyvui, o iki kol atvyks archyvo atstovai, radinį reiktų sudėti į plastikinį maišą ir laikyti jį vėsioje, nuo saulės spindulių apsaugotoje vietoje arba šaldytuve.