Toks nutarimo projektas nesulaukė pritarimo po pateikimo. Už jį balsavo 47 Seimo nariai, prieš buvo 34, susilaikė 20. Šis balsavimas padėjo tašką M. Majausko apkaltoje.
Seimo nariai dar du kartus bandė balsuoti dėl 42 Seimo narių siūlymo sudaryti specialiąją tyrimo komisiją, kuri ištirtų ir parengtų išvadą, ar yra pagrindas pradėti apkaltos procesą Seimo nariui M. Majauskui, tačiau buvo lygiosios.
Už tai, kad būtų pritarta po pateikimo nutarimo projektui dėl tyrimo komisijos sudarymo, pirmą kartą už balsavo 52 Seimo nariai, prieš 30, susilaikė 22.
Pakartojus balsavimą vėl buvo lygiosios - už buvo 55 Seimo nariai, prieš 30, susilaikė 25 parlamentarai.
„Mykolas ir jo draugai suskaldė Seimą lygiai ir du kartus“, - taip be rezultatų pasibaigusį balsavimą apibūdino nutarimo projektą pateikęs Stasys Jakeliūnas.
Buvo siūloma, kad specialioji komisija tyrimą atliktų iki 2019 m. kovo 1 d.
Apkaltą inicijavusių parlamentarų nuomone, Seimo narys M. Majauskas savo veiksmais (kreipimusi į prokuratūrą dėl nukentėjusių merginų neva paskleistos tikrovės neatitinkančios informacijos, bandymu jas įbauginti, daryti spaudimą, galimu melavimu apie savo santykius su merginomis) piktnaudžiavo teise, jos suteiktomis procesinėmis priemonėmis ir savo, kaip Seimo nario, statusą visuomenėje panaudojo asmeniniais interesais.
Apkaltos iniciatoriai mano, kad M. Majauskas diskreditavo Savižudybių ir smurto prevencijos komisijos misiją, kartu - ir visą Seimą bei galimai šiurkščiai pažeidė Konstituciją ir sulaužė priesaiką, įsipareigojančią „gerbti ir vykdyti Konstituciją ir įstatymus“, „sąžiningai tarnauti Tėvynei, demokratijai, Lietuvos žmonių gerovei“.
Tarp apkaltos iniciatorių buvo Seimo nariai Stasys Jakeliūnas, Ramūnas Karbauskis, Viktoras Pranckietis, Agnė Širinskienė, Povilas Urbšys, Naglis Puteikis, Andrius Palionis, Juozas Bernatonis, Gediminas Kirkilas, Irena Šiaulienė, Artūras Skardžius, Andriejus Stančikas ir kiti.