„Ką čia slėpti, jaučiuosi šiek kaltas, kad praeituose prezidento rinkimuose buvau Gitano Nausėdos komandoje ir padėjau jam atsidurti ten, kur jis dabar yra. Gal ir labai drąsiai skamba šis pareiškimas, tačiau tam, kad p. Nausėda taptų Jo Ekscelencija, buvo įdėta labai daug visos komandos darbo“, – feisbuke rašė parlamentaras L. Slušnys.
Jis priminė, jog į šią kampaniją įtraukė ir savo šeimą.
„Nenoriu pradėti kalbėti apie tai, ką kiti savo komentaruose apie Prezidentą pamini nuolat: žmogus, kupinas pykčio, nepagrįstų ambicijų, neturintis tvirto stuburo… Apie tai žmonės ir taip kalba, patinka ar nepatinka tai gerb. Nausėdai. Lygiai taip pat noriu pabrėžti, kad tai neatspindi mano nuomonės“, – mintis socialiniame tinkle dėstė politikas.
S. Slušnys, reaguodamas į tai, kad praėjusią savaitę buvo paviešinta, jog G. Nausėda 1988 metais įstojo į Komunistų partiją, bet apie tai kandidato anketoje nepaskelbė, nes ši skiltis nėra privaloma, teigė, jog „egzistuoja tam tikros ribos, kurios iš Jo Ekscelencijos pusės buvo peržengtos“.
Jis teigė, jog šią informaciją socialinėje erdvėje paviešinęs žurnalistas Dovydas Pancerovas nėra „nei p. Nausėdos kritikas, nei gerbėjas“. Ir pastarasis niekaip nėra susijęs su TS–LKD, pabrėžė L. Slušnys.
„ Jis tiesiog talentingas žurnalistas, atliekantis tyrimus ir siekiantis informuoti visuomenę. Dovydas Pancerovas niekaip nesusijęs su TS–LKD. Mano partijos lyderiai, paklausti apie esamą situaciją, taip pat labai mandagiai atsisakė komentuoti, tik paminėjo, kad žmonės patys turi nuspręsti ar tokių faktų nuslėpimas yra toleruotina, ar nesąžininga rinkėjų atžvilgiu. Viskas. Jokio tautos kiršinimo nebuvo“, – dėstė politikas L. Slušnys.
TS–LKD atstovas Seime L. Slušnys priminė, jog po šios informacijos paviešinimo „prezidentas puola į eterį ir kreipiasi į savo kritikus bei konservatorius su raginimu „atsigręžti į žmones“ ir nebekiršinti visuomenės“.
„Prie viso to pagrasina, kad šis netikėtai išlindęs faktas apie priklausymą Komunistų partijai nepadės TS–LKD artėjančiuose rinkimuose ir šneka apie žemus šios partijos reitingus bei tai, kad konservatoriai neturi lyderių Prezidento rinkimams. Man atrodo, kad čia eilinį kartą girdime išsisukinėjimus, o ne konkrečius atsakymus. Bet tai jau darosi taip įprasta, jog visi baigiame priprasti“, – stebėjosi Seimo narys L. Slušnys.
Jis toliau rašė, jog prezidentas G. Nausėda sako, „jog jo, kaip politiko, pagrindinės vertybės yra padorumas, inteligentiškumas, tam tikrų taisyklių laikymasis“.
„Žmogus, kuris ištisus dešimtmečius slėpė (ir toliau būtų slėpęs, jei ne žurnalistas) tikrai ne patį gražiausią biografijos faktą, žmogus, kurio išmintimi buvau patikėjęs prieš keletą metų, žmogus, pilnas pykčio tiems, kurie nepataikauja jo nuomonei, paisto kažką apie inteligentiškumą ir padorumą? Atsibuskite. Jei jau esate „streindžeris“, tai tikrai ne dėl to, kad partijos ir Prezidento institucija ne visuomet suranda bendrus taškus“, – rašė parlamentaras L. Slušnys.
Parlamentaras toliau įraše teigė, jog į rinkimus kaip vienytojas ir taikdarys ėjęs G. Nausėda „jokiu klausimu (išskyrus kai tai liečia jo taip „mylimą“ TS–LKD) nėra konkrečiai ir aiškiai išreiškęs savo pozicijos“.
„Visuomet kažkoks muilas, išsisukinėjimai ir įsižeidusio vaiko lūpų papūtimas, kai kažkas vyksta ne taip, kaip jis tikėjosi arba kai girdi kritiką“, – rašė jis.
TS–LKD atstovas Seime L. Slušnys pripažino, jog jam yra gėda, kad prieš keletą metų patikėjau G. Nausėda.
„Ir tai pripažįstu pats, kol jo gerbėjai ir opozicija nepradėjo manęs už tai kalti prie sienos. Tuo metu, kai prisidėjau prie G. Nausėdos rinkimų komandos, mačiau jį kaip tvirtą, išmintingą lyderį. Vis tik dabar matau, kad galios pozicija susuka galvą. Skirtingai nei Prezidentas, nesu kraštutinis, tikiu, kad tik diskusija atveda prie tiesos ir geriausio rezultato. Esu žmogus ir palieku sau teisę klysti. O paskui, jei reikia, klaidas pripažinti. Tą ir padariau“, – feisbuke rašė TS–LKD atstovas Seime L. Slušnys.