Portalas praneša, kad M.Garbačiauskaitę-Budrienę į debatus pakvietė penktadienį po pietų, o į kvietimą ji atsakė neigiamai. „Dėkoju už kvietimą, tačiau nejaučiu poreikio debatams, nes mano ir visos LRT komandos penkerių metų darbo rezultatai yra vieši ir, kaip rodo įvairios apklausos, LRT auditorijos augimas, taip pat ir skaitmeninėje erdvėje, visuomenės gerai vertinami“, – vėliau atsiųstame komentare sakė LRT vadovė. „Nuolatinis bendravimas su auditorija yra viena iš sėkmės formulių, kuri padėjo per penkerius metus LRT priartėti prie visuomenės, sutelkti mūsų šalies žmones ir atsigręžti kritiniais momentais ieškant patikimų naujienų.
Jei LRT negirdėtų Lietuvos gyventojų, tai LRT niekada nebūtų tapusi žmonių mylimiausia žiniasklaidos priemone Lietuvoje. Būtent įsiklausius į auditoriją buvo parengta naujoji LRT veiklos strategija, kuria vadovaudamiesi penkerius metus dirbs LRT komanda, o Taryba reguliariai vertins darbo rezultatus. LRT taryba atstovauja Lietuvos visuomenei, tad jie, kaip deleguoti nariai ir užduos visus klausimus birželio 6 dieną. Savo išsamią programą kasdien pristatinėju viešai nuo gegužės 2 dienos ir tai tęsiu, ją skaitytojai komentuoja ir užduoda klausimus. LRT generalinį direktorių renka LRT taryba ir tam pasirenka tinkamą tvarką. Jei Taryba matys debatų poreikį, tuomet juose ir dalyvausiu“, – kalbėjo M.Garbačiauskaitė-Budrienė.
Atsisakė ir interviu Ji taip pat nesutiko dalyvauti ir paprastame pokalbyje – interviu. „Dėkoju, bet atsisakysiu. Galioja tie patys argumentai. Pritariu Tarybos sprendimui viešinti programų santraukas – labai svarbu, kad visuomenė turi galimybę su jomis susipažinti ir įvertinti. Tačiau prie mano sprendimo prisideda ir tai, kad 15min yra tarp žiniasklaidos priemonių, besibylinėjančių Europos teisme dėl LRT finansavimo, todėl nesitikiu objektyvumo“, – argumentavo LRT generalinė direktorė.