Klubo prezidento pavaduotojais tapo: Jadvyga Zinkevičiūtė, Gediminas Dalinkevičius, Rimantas Pleikys, Vitas Navickas, Dalia Kutraitė-Giedraitienė.
Pasak H. Žukausko, Lietuvoje yra 380 buvusių parlamentarų, iš jų 101 priklauso Signatarų klubui.
Sveikindamas suvažiavimo dalyvius Seimo vicepirmininkas Česlovas Juršėnas pasidžiaugė gimusia iniciatyva įsteigti buvusių Seimo narių klubą, kurie, anot jo, turi milžinišką valstybinio darbo patirtį.
H. Žukausko duomenimis, iš 27 ES valstybių tik keturiose nėra tokių klubų. Jis nurodė Bulgariją, Vengriją, Slovėniją ir Čekiją. Jo teigimu, besikuriantis klubas turi puikias galimybes bendrauti ir europiniu lygiu, nes Europoje veikia eksparlamentarų asociacija.
Lietuvos eksparlamentarų klubas kuriamas siekiant sudaryti galimybę jo nariams - eksparlamentarams - savo kompetencija bei patirtimi prisidėti prie parlamentinės demokratijos stiprinimo, puoselėti demokratijos, tautiškumo, patriotizmo ir valstybingumo tradicijas, plėtoti ir stiprinti tarpusavio ryšius, informuoti visuomenę apie teisėkūrą ir parlamentinę veiklą.
Įgyvendindamas užsibrėžtus tikslus Lietuvos eksparlamentarų klubas numato rengti suvažiavimus, susitikimus, konferencijas ir diskusijas, atstovauti buvusių parlamentarų interesams valdžios institucijose.
Kaip teigiama Lietuvos eksparlamentarų klubo įstatų projekte, steigiamoji asociacija, nepriklausomai nuo partiškumo ar politinių pažiūrų, vadovaudamasi geranoriškumo, viešumo ir tarpusavio supratimo bei pagarbos principais.
Lietuvos eksparlamentarų klubas ketina aktyviai dalyvauti politiniame šalies gyvenime - teikti pasiūlymus, rezoliucijas ir išvadas Seimui, Vyriausybei bei kitoms valstybės institucijoms visuomenei aktualiais klausimais, dalintis patirtimi ir kompetencija stiprinant parlamentinę demokratiją, konsultuoti visais parlamentinio demokratiškumo vystymo, politinio gyvenimo, ekonomikos, verslo plėtros palaikymo ir skatinimo klausimais.