„Galimai apsvaigę vyrai ir moteris buvo visai netoli vaikų žaidimų aikštelės. Nuoširdžiai bijau dėl savo vaikų, į parką nebeisime“, – rašė viena skaitytoja.

„Facebook“ grupėje „Vilijampolė šiandien“ pirmadienį buvo paskelbtas įrašas, kuriame – užfiksuoti įtartiną elgesį demonstruojantys žmonės.

„Kada policija imsis veiksmų, kiek buvo skambinta, bet nesulaukiame pagalbos“, – rašė anonimiškai įrašu pasidalinęs grupės narys.

Šį įrašą komentavę žmonės teigė, jog „(…) moteris iš vaikų aikštelės išėjo šokinėdama… Stulpus apsikabinus stovėjo, galvą purtė… Vaizdelis kraupus… Kol tu iškviesi policiją, jų jau nebebus… Nes važiuoja į iškvietimą pusę valandos… Čia tiesiog turėtų Neries parke policija būti. Bet tik pasvajoti galima“.

Dar viena komentatorė rašė, jog „Policija sakė, kad nieko negali padaryti, kol jų nepagavo su doze, o kad jie jau susileidę nieko padaryti negali, o jie policijai irgi neslepia vartojantys. Manau, kad čia bergždžias reikalas“.

Kiti komentatoriai teigė bijantys eiti į parką, o kiti spėliojo, jog netoliese yra narkotikų pardavinėjimo „taškas“, kur minimi asmenys įsigyja svaiginančių medžiagų.

Savivaldybė: informacija perduota policijai

Dėl Neries krantinės parko situacijos susisiekus su Kauno miesto savivaldybės administracija, Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Gintaras Gatulis komentavo, jog „Viešosios tvarkos skyriui situacija yra žinoma ir visa reikalinga informacija perduota policijai“.

G. Gatulis pridėjo, jog į pranešimus visada reaguojama ir kad situacija sprendžiama Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojų kompetencijų ribose.

„Daugiau informacijos konkrečiu klausimu turėtų pateikti policija.“ – teigė G. Gatulis.

Šiais metais policija fiksavo 8 pranešimus

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) duomenimis, pareigūnai šiais metais gavo 8 pranešimus dėl Kaune, Neries krantinėje, esančio parko.

„Pusė iš gautų pranešimų – dėl galimai nuo narkotinių-psichotropinių medžiagų apsvaigusių asmenų, kita dalis – triukšmas, smurtas ir kiti įvykiai“, – teigė Kauno apskr. VPK atstovai.

Pareigūnų teigimu, vieta jiems – žinoma, policija joje apsilanko ir patruliuoja dažniau.

Pareigūnai pataria viešoje vietoje pastebėjus įtartinus, galimai neblaivius ar nuo narkotinių medžiagų apsvaigusius asmenis, kuo greičiau pranešti skubios pagalbos telefonu 112.