Iš konservatorių sąrašo daugiausiai pirmumo balsų surinko Andrius Kubilius, Rasa Juknevičienė ir Paulius Saudargas. Ši partija laimėjo 3 vietas Europos Parlamente.
Socdemai turi 2 mandatus. Daugiausiai pirmumo balsų surinko partijos pirmininkė Vilija Blinkevičiūtė ir Vytenis Povilas Andriukaitis.
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga turi 1 mandatą. Ir čia daugiausiai pirmumo balsų surinko Aurelijus Veryga.
Laisvės partija taip pat turi vieną mandatą. Ir daugiausiai pirmumo balsų surinko Dainius Žalimas.
Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ lygiai taip pat turi 1 mandatą. Eurokomisaras Virginijus Sinkevičius surinko daugiausiai pirmumo balsų.
Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga turi vieną mandatą ir daugiausiai pirmumo balsų gavo Waldemar Tomaszewski.
Tautos ir teisingumo sąjunga (centristai, tautininkai) turi 1 mandatą. Daugiausiai pirmumo balsų pelnė Petras Gražulis.
Liberalų sąjūdis taip pat turi 1 mandatą. Čia Eugenijų Gentvilą, kuris buvo 1 priešrinkiminiame sąraše, aplenkė Petras Auštrevičius.
Rinkimų laimėtojai Vilniuje
Vilniuje jau suskaičiuoti balsai visose 157 apylinkėse. Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai čia rinkimus laimėjo – 30,21 proc. nuo galiojančių biuletenių apygardoje.
Antroje vietoje liko Laisvės partija - 16,32 proc. Treti – socdemai (9,15 proc.). Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga – ketvirtoje vietoje (6,45 proc.). Penktoje vietoje – Liberalų sąjūdis (6,32 proc.). Šeštoje vietoje – Lietuvos žaliųjų partija (5,99 proc.). Septintoje vietoje - Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ (5,18 proc.). Aštuntoje vietoje – Nacionalinis susivienijimas (5,07 proc.).
Socdemų ir liberalų sąrašuose – rokiruotės
Socdemų sąraše pirmoje vietoje pagal pirmumo balsus yra Vilija Blinkevičiūtė. Antroje vietoje pagal pirmumo balsus – Vytenis Povilas Andriukaitis, nors priešrinkiminiame sąraše jis buvo ketvirtas.
Priešrinkiminiame sąraše trečia buvo Orinta Leiputė. Tačiau rinkėjai ją nureitingavo į aštuntą vietą. Tuo metu Juozas Olekas buvo antroje vietoje. Tačiau po reitingavimo liko trečias: tai yra pirmas už brūkšnio į Europos Parlamentą.
Liberalų sąjūdyje priešrinkiminiame sąraše pirmas buvo Eugenijus Gentvilas, bet po reitingavimo į pirmą vietą iškilo priešrinkiminiame sąraše antras buvęs Petras Auštrevičius.
Visų kitų partijų pirmosios vietos po reitingavimo nepasikeitė.
Kaune jau suskaičiuoti balsai
Kaune jau suskaičiuoti visi balsai. Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai rinkimus čia laimėjo surinkę 28,02 proc. nuo galiojančių biuletenių apygardoje.
Lietuvos socialdemokratų partija yra antroje vietoje – 14,32 proc. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga – trečioje vietoje (9,83 proc.). Ketvirtoje vietoje yra Laisvės partija - 7,46 proc. Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ – penktoje vietoje (6,58 proc.). Šeštoje vietoje yra Liberalų sąjūdis (5,91 proc.). Septintoje vietoje yra Lietuvos žaliųjų partija (5,89 proc.). Aštuntoje vietoje – Nacionalinis susivienijimas (5,27 proc.).
Rinkimų laimėtojai ir pralaimėtojai
Lietuvoje balsai dar liko nesuskaičiuoti tik vienoje apylinkėje. Rinkimus laimėjo konservatoriai, surinkę 21,34 proc. balsų nuo galiojančių biuletenių. Jie pelnė 3 mandatus. Antroje vietoje – socdemai (17,98 proc. ir 2 mandatai). Trečioje vietoje – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (9,11 proc. ir 1 mandatas).
Laivės partija yra ketvirtoje vietoje – 8,09 proc. ir 1 mandatas. Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ atsidūrė penktoje vietoje. Ji surinko 5,95 proc. ir pelnė vieną mandatą. Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga yra šeštoje vietoje su 5,79 proc. ir 1 mandatu. Tautos ir teisingumo sąjunga (centristai, tautininkai) yra septintoje vietoje su 5,45 proc. ir 1 mandatu. Liberalų sąjūdis surinko 5,41 proc. ir gavo 1 mandatą.
Tai yra visos partijos partijos, kurios turės savo atstovus Europos Parlamente.
Pirma už brūkšnio liko Lietuvos regionų partija – 5,25 proc. Ji yra devintoje vietoje. Dešimtoje vietoje – Lietuvos žaliųjų partija (4,05 proc.). 11 vietoje – Nacionalinis susivienijimas su 3,79 proc.. 12 vietoje - Taikos koalicija (Lietuvos krikščioniškosios demokratijos partija, Žemaičių partija). Ji surinko 3,51 proc. 13 vietoje - Darbo partija su 1,66 proc. 14 vietoje - Krikščionių sąjunga (1,37 proc.). Paskutinėje vietoje yra partija „Laisvė ir teisingumas“ – 1,25 proc.
Lenkų rinkimų akcija laimėjo keturiose savivaldybėse
Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga rinkimus užtikrintai laimėjo Šalčininkų rajone – 84,71 proc. Antroje vietoje čia liko socdemai su 3,51 proc. balsų.
Ši politinė jėga rinkimus laimėjo ir Trakuose - 19,39 proc. Antroje vietoje Trakuose liko socdemai. Jie čia surinko 14,72 proc. balsų.
Vilniaus rajone Lenkų rinkimų akcija taip pat laimėjo rinkimus ir surinko 41,38 proc. Antroje vietoje yra konservatoriai - 15,64 proc.
Ši politinė jėga rinkimus laimėjo ir Visagine - 22,42 proc. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga čia linko antroje vietoje ir surinko 17,42 proc.
Rinkimų laimėtojai Šiauliuose ir Panevėžyje
Šiaulių miete rinkimus laimėjo socdemai - 18,89 proc. nuo galiojančių biuletenių apygardoje. Antroje vietoje yra konservatoriai - 17,66 proc. Trečioje vietoje – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (15,87 proc.). Ketvirtoje vietoje - Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ (7,67 proc.).
Panevėžyje rinkimus laimėjo konservatoriai - 24,23 proc. nuo galiojančių biuletenių apygardoje. Socdemai liko antroje vietoje - 20,48 proc. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga liko trečioje vietoje - 10,23 proc. Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ yra ketvirtoje vietoje (7,20 proc.).