„Kaltinamasis Wulffas pripažintas nekaltu“, - Hanoverio regioniniame teisme paskelbė jo pirmininkas Frankas Rosenowas, kuris pridūrė, kad Ch.Wulffui priklauso kompensacija už policijos kratas tyrimo metu.
Šiuo verdiktu baigiasi teisinė ir politinė drama dėl kažkada kilusios konservatorių žvaigždės, kuri į nemalonę pateko pasigirdus tvirtinimams, kad naudojosi turtingų draugų paslaugomis ir bandė priversti žiniasklaidą nutilti.
54 metų Ch.Wulffas, kuris buvo jauniausias Vokietijos prezidentas per visą šalies istoriją, tvirtino, kad yra nekaltas, o pernai atmetė pasiūlymą susitarti dėl bylos užbaigimo paskiriant jam 20 tūkst. eurų baudą. Vietoje to jis pažadėjo apginti savo gerą vardą.
Palyginti su politiniais skandalais, apie kuriuos žiniasklaida praneša kitur pasaulyje, kaltinimai Ch.Wulffui daugeliui atrodė nereikšmingi, nes kaltintojai rėmėsi išmokomis, kurių suma yra kiek didesnė nei 700 eurų.
Tą sumą sudaro sąskaitos už Ch.Wulffo šeimos viešbučių kambarius, auklės paslaugas ir maistą restorane, kurias esą apmokėjo 40 metų kino prodiuseris Davidas Groenewoldas, per bendrą jų apsilankymą 2008 metų „Oktoberfeste“ Miunchene.
Ch.Wulffas buvo apkaltintas piktnaudžiavimu įtaka, nes vėliau siekė, kad tuometinis pramonės konglomerato „Siemens“ vadovas Peteris Loescheris paremtų D.Groenewoldo kino projektą – 2009 metų dramą apie karo laikus „Jonas Rabė“.