Privačių gydytojų komanda, kurią pasamdė M. Noriegos šeima, per spaudos konferenciją sakė, kad kalėjime, kuriame laikomas 78 metų amžiaus buvęs diktatorius, nėra galimybių suteikti medicininę pagalbą, jei jo būklė staiga pablogėtų.
M. Noriegos advokatai bando išreikalauti, kad jam būtų leista 60 metų laisvės atėmimo bausmę atlikti ligoninėje arba namų arešto sąlygomis. Gydytojai teigia, kad sprendimas dėl buvusio šalies lyderio kalinimo sąlygų bus priimamas remiantis Panamos teisinės medicinos ir teismo tyrimų instituto išvadomis.
Vienas iš keturių spaudos konferencijoje dalyvavusių medicinos ekspertų sakė, kad jie nuo pat pradžių advokatams pabrėžė, jog M. Noriega yra didelės rizikos grupei priskiriamas pacientas, ir "jį laikant ten, kur nėra tinkamų sąlygų, padidėja jo ankstyvos mirties tikimybė".
Vasario pradžioje dėl stipriai pakilusio kraujo spaudimo M. Noriega buvo perkeltas iš kalėjimo į ligoninę. Vėliau jis grįžo į kalinimo įstaigą.
1989-ųjų pabaigoje tuometinis JAV prezidentas George’as Bushas davė įsakymą surengti invaziją į Panamą ir nuversti M. Noriega. Dėl prekybos narkotikais jis 1992 metais Majamyje buvo nuteistas 17 metų kalėti. 2010-aisiais M. Noriega dėl kaltinimų pinigų plovimu perduotas Prancūzijai, kur jam skirta septynerių metų laisvės atėmimo bausmė. Gruodžio 11 dieną Prancūzija jį parsiuntė į tėvynę, kur M. Noriega atlieka 60 metų kalėjimo bausmę už žmogžudystę, turto pasisavinimą ir korupciją.